Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Karjera

Mes keičiame būstų rinką

Mūsų vizija – kurti laimingus gyvenamuosius rajonus, užtikrinant aukščiausią gyvenimo kokybę. Tai mūsų siekis ir skatinamoji jėga, kasdien vedanti pirmyn mūsų kelionėje.

Mūsų tikslai ir vertybės bendri, tačiau kiekvienas renkamės savo kelią, kurioje augame ir tobulėjame kaip asmenybės ir specialistai.

Dirbti kompanijoje Bonava reiškia būti tarptautinės įmonės dalimi. Veiklą vykdome Šiaurės šalyse, taip pat Vokietijoje, Sankt Peterburge, Estijoje  ir Latvijoje. Didžiuojamės sukaupta patirtimi ir žiniomis. Esame ne tik didelė tarptautinė kompanija, bet ir glaudi bendruomenė. Bonava – tai vieta, kur būsite įvertinti ir galėsite augti! 

Join our Journey!

Carrying_material_at_construction_site.jpg
Interior_selections.jpg
Informal_meeting_with_kids.jpg
Alone_time_at_Bonava_HQ.jpg

„Atidžiau įvertinęs šią pramonės sritį, supratau, kad būtini dideli pokyčiai. Ir būtent tai mes darome – aš ir visi nuostabūs bei darbui atsidavę kompanijos Bonava darbuotojai. Mes keičiame būstų rinką. Ženkime pirmyn drauge.“

Joachimas Hallengrenas, kompanijos „Bonava“ generalinis direktorius

Mūsų nuomone, svarbu ieškoti ir rasti naujų galimybių – ne tik tam, kad patys augtume, bet ir tam, kad kurtume tokias vietas, kur gera kartu. Mes tuo tikime. Kasdien dedame pastangas, kad pakeistume gyvenamųjų namų rinką, kurdami žmonėms namus, kuriuose būtų gera gyventi.

Informacijos apie laisvas darbo vietas ir karjerą teiraukitės

Kompanijos padalinio šalyje vadovo  Remigijaus Pletero

Telefonas+37065935033

El.Paštas: remigijus.pleteras@bonava.com