Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Rezervavimo sutartis

Rezervavimo sutarties pasirašymas

Jei pasirinkote butą dar statomame projekte, iš pradžių sudaroma buto rezervavimo arba preliminari sutartis. Jei Jūsų pasirinktas butas jau yra baigto projekto, vadovaukitės skyriumi „Pirkimo sutarties pasirašymas“.

Prieš pasirašant preliminarią sutartį, mes supažindinsime su projekto ir buto techniniu aprašymu, numatomu statybos laiku ir pirkimo apmokėjimo sąlygomis. Mes taip pat suderinsime su Jumis pirkimo sutarties pavyzdį ir aptarsime kitus veiksmus.

Pasirašęs preliminarią sutartį, Pirkėjas per 5 darbo dienas privalo pervesti pirmąją įmoką (paprastai 10–15 proc. pirkimo sumos) į Bonava Lietuva sąskaitą. Kai tik mokėjimas pervedamas į mūsų sąskaitą, butas laikomas rezervuotu ir ši būsena taip pat bus rodoma pagrindiniame puslapyje.