Naršyklės įspėjimo tekstas

Lina ir Andrėjus

Bonava namus pasirinkome, nes mes su vyru ieškojome naujos statybos būsto.

Kad nereikėtų vargti, norėjome įsigyti būstą būtent su visa apdaila. Bonava būstas jau buvo įrengtas: naujoviškai, skandinaviškai – taip, kaip ir norėjome. Labai džiaugiamės dėl kainos ir kokybės santykio.

Atsižvelgiant į visą situaciją rinkoje, tikrai žinome nemažai ir blogų patirčių, kai draugams ir sutartis nutraukė, ir kainas pakėlė, o mums taip neįvyko.

Prieš tai gyvenome senos statybos bute, tad labai ieškojome naujos statybos būsto ir labai apsidžiaugėme radę šį projektą, nes butas labai gražiai ir labai patogiai išplanuotas, be to, po namu įrengta stovėjimo aukštelė, tad nereikia keliauti per prastą orą – tiesiog nusileidi liftu ir pakyli.

Be abejo, pirkdami butą atsižvelgėme ne tik į patogumą, grožį ar jaukumą, bet ir į šildymo kaštus, triukšmo izoliaciją ir panašius dalykus. Atsikraustę šiek tiek pergyvenome dėl triukšmo. Kadangi namas naujas, kaimynai tik kraustosi, tačiau labai nustebome, kad nieko nesigirdi, ir tuo labai džiaugiamės vaikui augant. Tikiuosi, kad kai vaikas pradės vaikščioti, trepsėti, mūsų irgi nesigirdės labai smarkiai. Kaimynai virš mūsų turi nuostabų šuniuką, kurio mes irgi visiškai negirdime, miegame ramiai.

Besilaukdami vaikelio labai svarstėme, kaip seksis, kokie kaimynai mus sups, kiek vaikų turėsime. Labai džiaugiamės, kad buvo atkreiptas dėmesys į vaikų žaidimų aikštelę, į bendras patalpas, kur galime dažniau susitikti su kaimynais, pabendrauti, taip pat su vaiku pažaisti ir puikiai praleisti laiką.

Įsikėlę į būstą labai džiaugiamės, kad visi butai name yra su visa apdaila, ir visi kaimynai, besikraustydami, tiesiog galėjo ramiai atsivežti baldus ir iš karto pradėti gyventi be jokių rūpesčių. Nereikėjo taikstytis su nuolat vykstančiomis statybomis, nesiliaujamu triukšmu ir statybinėmis šiukšlėmis. Čia atsikraustydami tiesiog įžengėme į švarias, gražias patalpas, susinešėme baldus ir pradėjome šeimyninį gyvenimą.

Lina ir Andrėjus

Pirmieji gyvenimo mėnesiai Bonava namuose