Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Apie mus

Švedų kalba „bo“ reiškia gyventi, o „nav“ reiškia centrą. Štai, kas mes esame. Mes ne tik statome pastatus. Mes kuriame namus ir gyvenamuosius rajonus, kuriuose žmonės gyvena savo gyvenimus.

Bonava užsiima šiuolaikinių namų ir nusistovėjusių apylinkių kūrimu ir, kaip generaliniai rangovai, valdo namų statybą viso proceso metu. Vidaus dizainas ir projektų valdymas kartu su ilgalaike patirtimi suteikia aukštos kokybės konstrukciją ir kruopščiai apgalvotus sprendimus, kuriuose žmonėms yra gera gyventi.

Girl_carrying_boy_on_her_back.jpg