Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Mūsų prekės ženklas

Mes kuriame geresnius namus ir gyvenimus

Kas yra namai? Ar tai vieta, kur augame ir su kuria susiję daugybė prisiminimų? Ar tai vieta, į kurią žinome kelią net užrištomis akimis? O gal tai vieta ir draugiška kaimynystė, apie kurią pagalvojame, kai ilgimės namų?

Nors namus ir gyvenamuosius rajonus kuriame jau nuo ketvirtojo dešimtmečio, žinome, kad patys vieni to nepadarytume. Kad sukurtume saugią kaimynystę, kuri atlaikytų laiko išbandymus, kur rutuliotųsi istorijos, augtų vaikai ir žmonės mėgautųsi gyvenimu, mums būtina Jūsų - draugų pagalba.

Žinoma, Bonava neišsiverčia be savo patyrusių inžinierių, architektų ir dizainerių. Tačiau mes taip pat žinome, kad geriausi pasaulyje namai nėra tik gražus interjeras ar pažangi architektūra – tai yra žmonės, kurie juose gyvena.

Štai todėl, projektuodami namą, visuomet pradedame nuo Jūsų ir nuo kaimynystės, nes į ją krypsta žvilgsnis vos atsikrausčius. Prieš pradėdami darbus, išklausome ir išsiaiškiname, ko Jums reikia. Tada, užduodami paprastus ir aiškius klausimus, pasistengiame sužinoti, kokia aplinka Jums patiktų.

Suprantame, kad atsakymų gali būti daugybė. Tai gali būti vaikų žaidimų aikštelė, skanėstų parduotuvė, įkurtuvių vakarėlis naujiesiems kaimynams ar terasa ant stogo. Draugiškos kaimynystės idėja nėra tik baigiamasis akcentas, ji yra visa ko pradžia.

mother_and_daughter_in_the_garden.jpg
nick-de-partee-97063.jpg
active_C0B1285_rgb.jpg
Bikes_in_front_of_house.jpg
GettyImages-578189379.jpg
Family_and_friends_hanging_out_on_the_porch.jpg