Naršyklės įspėjimo tekstas

Rūpinimasis aplinka

Tvarus pastatas turi būti naudingas ne tik jums, bet ir visai visuomenei bei ateities kartoms. Štai kodėl kuriame tokias vietas, kuriose žmonėms gyventi būtų gera. Tiriame naujas technologijas ir kruopščiai atrenkame statybines medžiagas, kad sukurtume butus, kurie nekenktų nei gyventojams, nei planetai.

Tvarūs namai ir gyvenamosios vietos

Mūsų namai padeda gyventi draugiškai su aplinka. Tai reiškia, kad statydami namus efektyviai naudojame išteklius, renkamės atsinaujinančią energiją ir statome iš aplinkai nekenksmingų medžiagų. Mūsų namai pastatyti rūpinantis jumis ir planeta.

Vis dėlto žinome, kad vien to nepakanka norint sukurti tvarią ateitį. Štai kodėl žiūrime plačiau. Norime sukurti naujas gyvenamąsias vietas, atitinkančias aukštas socialines ir aplinkos vertybes. Norime sukurti tokią aplinką, kurioje galėtumėte gerai praleisti laiką su šeima, draugais ir kaimynais. Norime sukurti aplinkai nekenksmingas gyvenamąsias vietas, kuriose žmonės būtų laimingi. Klausydamiesi mūsų sukurtuose namuose gyvenančių žmonių, kalbėdami su vietos valdžia ir kitais kūrėjais, sukuriame galimybę kaimynystei vystytis, darydami teigiamą poveikį visuomenei.

Aktyviai dirbame siekdami patenkinti dėl urbanizacijos didėjančią naujų būstų paklausą. Persikėlę į vieną iš mūsų sukurtų gyvenamųjų vietų, pastebėsite daugybę gėlių lysvių ir žaliųjų plotų, jie sukuria malonią ir jaukią aplinką. Gali būti, kad nepagalvosite, jog šios žaliosios zonos yra vietinės biologinės įvairovės dalis. Mažos žaliosios oazės tampa augalų ir gyvūnų namais. Žaliosios zonos taip pat padeda sumažinti triukšmą ir sušvelninti klimato kaitos padarinius, pavyzdžiui, koreguodamos gyvenamosios vietos temperatūrą ir mažindamos potvynių riziką.

Esminė tvarių namų dalis yra sveika vidaus patalpų aplinka. Viskas svarbu kuriant patogią buto aplinką: nuo patalpų klimato kontrolės, langų pasirinkimo ir išdėstymo iki vėdinimo ir kitų medžiagų pasirinkimo. Taip galime užtikrinti, kad mūsų namai ir gyvenamosios vietos atitiks ateities reikalavimus. Aplinkosaugos požiūriu sertifikuotas pastatas reiškia, kad tai yra mažai energijos vartojantis pastatas. Tai rodo ekologiškai efektyvų statybų procesą ir tai, kad medžiagos buvo nuodugniai ištirtos atsižvelgiant į žmones ir aplinką.

Elgesio kodeksas

Kas užtikrina tvarią kompanijos Bonava sėkmę ir stabilumą? Ilgalaikis klestėjimas įmanomas tik tada, kai dirbama laikantis vertybių ir principų. Tai aprašyta mūsų Bonava elgesio kodekse, kuriuo vadovaujasi kiekvienas darbuotojas kasdieniame darbe ir kuriame nustatyti mūsų pagrindiniai elgesio principai.

Taip pat sukūrėme priemonę, kuri ne tik teikia patarimus mūsų darbuotojams, bet ir leidžia mums būti išgirstiems, jei tai, kas vyksta bendrovėje, neatitinka mūsų palaikomų idėjų.

Išgirdę ar pamatę ką nors, kas pažeidžia mūsų įmonės vertybes ir standartus, turite galimybę anonimiškai pranešti Bonava SpeakUp sistemoje (norėdami naudotis sistema, įveskite šį kodą 63545):

https://www.speakupfeedback.eu/web/thad8u/lt

Informacija apie duomenų apsaugą naudojant SpeakUp sistemą yhra pasiekiama čia.