Naršyklės įspėjimo tekstas

Istorija

Kilusi iš NCC, kompanija Bonava didžiuojasi savo ilgamete patirtimi, statant namus ir kaimynystes. Pirmąjį namą pastatėme ketvirtajame dešimtmetyje, o galbūt ir dar anksčiau. Bėgant metams, įgyvendindami savo projektus, o taip pat įsigydami kitas įmones, tapome patyrusiu būstų statytoju.

           Daugiau nei 90 metų patirties būsto                                                          statybose

Svarbus žingsnis, didinant darbų apimtis buvo žengtas dar tuomet, kai prie NCC prisijungė Siab – bendrovė, turinti didžiulės patirties būstų statybos srityje. 2009 m. NCC Housing tapo savarankiška NCC verslo dalimi. Nuo 2016 m. sausio 1 d. NCC Housing veikia kaip nepriklausoma kompanija, o jos akcijos įtrauktos į oficialų akcijų biržos sąrašą. Šiandien turime naują įmonę Bonava, kuri savo veiklą vykdo septyniose šalyse.

     

 

1930 m.

Bendrovės „NCC Housing“ veiklos pradžia sietina su įmonėmis „Svenska väg AB“, „Diös Byggnads AB“, „Bygg-Oleba“ ir „Byggnadsaktiebolaget Olle Engkvist“. Šios įmonės praėjusio amžiaus ketvirtajame dešimtmetyje pradėjo statyti pirmuosius namus.

1950 m.

Miestų plėtra – tai tų laikų realybė, ir tam buvo būtina kuo daugiau darbo jėgos. Iš Suomijos, Jugoslavijos ir Italijos į Švediją atvyksta imigrantai, kuriems reikia būstų. Klesti būsto statybos verslas.

1960 m.

„Siab“ toliau sparčiai plečia veiklą, susijusią su gyvenamaisiais pastatais. 1963 metais įsigijome kompiuterį, kuris padėjo organizuoti sisteminį darbą, susijusį su moduliais, taikant naujausias technologijas. Surenkamieji blokai tapo neatskiriama gamybos dalimi.

1965 m.

„Siab“ pradeda statybas Vekšėje – viename labiausiai tuo metu apgyvendintų Šiaurės Europos rajonų Stokholmo šiaurėje. Tai gyvenamasis rajonas, kuriame iki šiol stovi vasarnamiai, blokuotieji namai, daugiabučiai pastatai, parduotuvės ir mokyklos.

1965-1969 m.

Dėl šeštajame dešimtmetyje vykdomos pramonės plėtros ir nuolat augančių klientų poreikių tiesiog suklesti nedidelių namų statyba.

1979–1990 m.

„Siab“ įsigyja „Diös Byggnads AB“, „Bygg-Oleba“ ir „Byggnadsaktiebolaget Olle Engkvist“.

1995 m.

Bendrovė, bendradarbiaudama su „Siab Immobilien“, veiklą pradeda Vokietijoje. Netrukus įmonė Berlyne ir Brandenburge tampa rinkos lydere.

1997 m.

„Siab“ tampa NCC dalimi.

1998 m.

Gyvenamųjų namų statybos sektorius Šiaurės šalyse plečiasi dėl pirkimų Suomijoje ir Danijoje.

2000 m.

Dėl investicijų Vokietijoje galime vystyti verslą dar 13 naujų regionų.

2009 m.

„NCC Housing“ tampa nepriklausoma NCC dalimi.

2016 m.

Susitelkimas į namų statybą. Ir mūsų turtinga istorija labai natūraliai paskatina įsteigti naują įmonę. „Bonava“ atskiriama nuo NCC grupės, kad galėtų įgyvendinti savo tikslą – statyti gyvenamuosius namus ir daugiabučius pastatus.

img_0016.jpg
prefab-rumselement-1962.jpg
hasselby-capture.jpg