Naršyklės įspėjimo tekstas

Jolanta ir Anatolijus

Bonava namus pasirinkome todėl, kad norėjome buto, kuris būtų su galutine apdaila. Rinkoje daugiausia visi siūlė su daline apdaila, todėl šis variantas mums buvo priimtiniausias.

Likome maloniai nustebinti, kad sandėliuką gavome dovanų. Labai džiaugiamės juo, nes visur kitur sandėliukai buvo siūlomi už papildomą kainą. Dar patinka tai, jog sandėliukas yra pačioje mašinų stovėjimo aikštelėje – tai išties labai patogu.

Buto išplanavimas – itin patogus. Kalbant apie virtuvę, iš karto buvo numatyta kaitlentės, kriauklės, indaplovės vieta. Taip pat ir kambariai: visi miegamieji (tiek mūsų, tiek dukros) irgi labai patogiai išplanuoti. Kur lova, ten ir du kištukiniai lizdai, priešais – televizoriui pakabinti skirti lizdai, maitinimo lizdas, tinklo kabelis, prijungimas – viskas labai gerai suplanuota ir įrengta.

Erdves galima išnaudoti labai efektyviai, pavyzdžiui, nišose galima pastatyti spintas. Viskas tikrai itin kruopščiai apgalvota. Anksčiau gyvenome senos statybos bute, tad čia jaučiame didžiulį skirtumą. Butas nekraštinis, taigi labai šiltas. Ne tik šilta, bet ir tikrai jauku. Esame labai patenkinti.

Statybų metu buvo paskiriamas laikas, kada galėjome pasikviesti meistrus, kad jie galėtų viską išsimatuoti. Kai reikėjo persikraustyti, jau buvo pagamintos ir spintos, ir spintelės, ir virtuvės baldai – viskas buvo padaryta labai greitai ir operatyviai. Atvažiuoji, persikraustai ir gyveni. Du sanitariniai mazgai, didžiulė vonia – tikrai nuostabus butas.

Visas procesas įnešant pirmąjį pradinį 10 % įnašą vyko tikrai labai sklandžiai, o kaina iki pat namo „pridavimo“ išliko tokia, kokia buvo iš pat pradžių. Rinkoje nemažai statytojų pradžioje siūlo vieną kainą, praeina pusė metų – jau kaina didesnė, o atiduodant objektą vertinti – dar daugiau pakelta. Tad šiuo atveju daug patogiau: apskaičiuoji savo galimybes ir gali džiaugtis ta pačia kaina.

Bendradarbiaujant su Bonava vystytojais visas pirkimo procesas vyko itin sklandžiai. Viskas buvo aiškiai pasakyta, kada vykti pas notarą, kada ką reikia pasirašyti, tiesiog viskas buvo labai patogiai suorganizuota.

Bonava susitarė su notaru ir visomis šalimis – buvo paskirtas patogiausias laikas. Tiesiog reikėjo atvažiuoti ir pasirašyti – viskas labai sklandžiai ir greitai praėjo.

Labai gražiai sutvarkytas kiemas, augalai, viskas suderinta – nuo apšvietimo iki poilsio zonų ir vaikų aikštelės. Tiesiog labai papirko tai, jog viskas įgyvendinta būtent taip, kaip matėme paveikslėliuose, kad aplinka ir pats būstas yra toks, kaip ir buvo nupiešta.

Vakarais susirenkame su kaimynais kiemo pavėsinėse pasikalbėti, pabendrauti, taigi vis labiau susipažįstame vieni su kitais, net ir šaškėmis jau žaidėme.

Smagu pabendrauti su kaimynais, ypač turint šunį ir vakarais išėjus pasivaikščioti – taip vis labiau vieni su kitais susipažįstame vedžiodami savo augintinius.

Didelis patogumas yra ir tai, kad tas pats statytojas ir statė namą, ir įrenginėjo butus, ir dar suteikė garantiją, kurią rinkoje mažai kas ir pasiūlo arba visai nesuteikia.

Bonava namus daug kam rekomenduočiau pirkti ir jau daug kam rekomendavau iš draugų, pažįstamų. Bendradarbiai vis klausinėja, tad vis parodau nuotraukas, kaip sutvarkytas kiemas.

Bendradarbiai atvažiuoja apžiūrėti. Kai užeina, iškart susižavi, pradeda domėtis Bonava projektais, patys ieško informacijos. Tikrai rekomenduojame.

Jolanta ir Anatolijus

Įspūdžiai gyvenant Bonava namuose