Naršyklės įspėjimo tekstas

Rūta ir Stanislovas

Bonava namus pasirinkome dėl kelių dalykų. Pirmiausia dėl to, kad butai buvo siūlomi su galutine apdaila, o tai atrodė labai patrauklu, nes nereikėjo galvoti apie buto įsirengimą, o vėliau rūpintis statybininkų paieška ar apskritai nervintis dalyvaujant pačiame statybos procese. Pasirinkti įsirengimo variantą galėjome iš 3 dizainų, o tai vėlgi suteikė šiek tiek laisvės.

Esame labai patenkinti, kad statytojas nepakėlė kainos augant rinkai. Taip pat dar labai patiko ir tai, kad statytojas prisiėmė atsakomybę ir įrengimui suteikė 3 metų garantiją, ko samdant atskirus statybininkus tikrai nebūtume gavę – jie būtų atlikę savo darbą ir išėję, o mes – susidūrę su įrengimo defektais: kištukiniai lizdai neveikia, vanduo prateka... Nebūtume galėję sugaudyti visų darbininkų, o šiuo atveju atėjome – ir jau viskas įrengta, viskas padaryta. Jei kažkas neveikia – skambutis, atvažiuoja ir sutvarko. Super!

Taip pat labai džiaugiamės buto išplanavimu. Jis tikrai labai gerai apgalvotas, puikiai pavyko išdėstyti visus baldus, tad turime daug vietos pasidėti daiktams. Yra du sanitariniai mazgai. Iš pradžių atrodė, kad jų per daug, bet kai pradėjome gyventi, pamatėme, kad antrasis sanitarinis mazgas šeimai tikrai labai naudingas.

Bonava kompanija mums labai padėjo perkant butą. Jie ne tik pardavė, bet ir mus lydėjo per visą įsigijimo procesą: paskambindavo, primindavo, kada reikia pas notarą ateiti, kokius dokumentus reikia turėti, jeigu kildavo klausimų, kantriai paaiškindavo, ką reikės daryti, kur ir kada atvykti, – tai labai palengvino pirkimo procesą, juolab kad neturėjome jokios patirties perkant būstą. Tai buvo pirmasis mūsų toks pirkinys ir visas procesas praėjo tikrai labai nuostabiai.

Kadangi butas jau buvo visiškai įrengtas, labai greitai ir paprastai įsikraustėme. Faktiškai per dvi dienas visus daiktus parsivežėme. Vos įsigijome ir jau kitą dieną gyvenome.

Mus nustebino tai, kad Bonava tikrai deda pastangas kurdama bendruomenę. Buvo surengtas kaimynų susirinkimas dar iki buto galutinio nupirkimo, per kurį galėjome vieni su kitais susipažinti. Tuomet užsukę į butą pamatėme, kad visos bendrosios erdvės yra suplanuotos būtent taip, kad visi gyventojai galėtų vieni su kitais bendrauti, tai yra daug vietos žaisti vaikams, įrengtos pavėsinės, kur gali susėsti tėvai, kur visi galime susiburti.

Dar labai patiko sporto aikštelė, kurioje galima pasportuoti, o to tikrai nebuvau matęs nė viename projekte.

Ne tik namą įsigijome, bet ir tapome bendruomenės dalimi. Ir bendruomenė auga, stiprėja. Ir aš tikiu, kad ateinančiais metais mes dar labiau susibendrausime ir susidraugausime su visais kaimynais.

Rūta ir Stanislovas

Apie patirtį įsigijus namus Bonava