Naršyklės įspėjimo tekstas

Pagrindinis aprašymas

Apie Vilnių

Vilnius - itin kompaktiškas miestas, įsikūręs Neries ir Vilnelės upių santakoje. Čia gamta ir kultūra yra pasiekiami ranka. Tai kartu ir sparčiausiai augantis miestas Baltijos šalyse, o nauji butai Vilniuje yra siūlomi ne vienos nekilnojamojo turto statytojos, tame tarpe ir švedų kapitalo įmonės Bonava filialo Lietuvoje.

Tai vienas įspūdingiausių Europos miestų savo kultūra. Čia prieš šimtus metų gyventi atvyko skirtingos tautos, per amžius pynėsi kultūros ir religijos, kas skatino klestėti amatus ir menus, o taip pat kūrė ir įvairovę miesto architektūroje, derančioje išvien su gamta...

Šiandien Vilnius išlieka viena žaliausių Europos sostinių, kuriame miškai sudaro 43,9 % miesto teritorijos. Tai miestas, kuriame galite mėgautis ne tik teatru ar opera, daugybe kavinių ar restoranų, bet ir pasivaikščioti parkuose miesto centre ar mėgautis miško ramybe ir ežerų gaiva šalia jūsų namų.

Vilnius – visa, kas arti. Vilnius – jūsų namai!

Rajonas

Naujos statybos Bonava projektai Vilniuje

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Kokioje miesto vietoje statote būstus?
 • Mes statome daugiabučius miesto vietose, kurios turi gerą susisiekimą su miesto centru ir priemiesčiais.
Ar Bonava būsto kaina yra nurodyta su visa apdaila / įrengimu?
 • Visų butų kaina nurodyta su visa bazine apdaila.
 • Visa apdaila – tai gyvenimui paruoštos sienos, durys, grindys, lubos, įrengti vonios kambariai su santechnika. Prireiks tik  baldų (virtuvės) ir šviestuvų.
Ar yra galimybė pirkti Bonava būstą be visos apdailos / įrengimo?
 • Pasirinkimo pirkti be apdailos nėra. Pasirinkti galima iš trijų siūlomų apdailos variantų.
Kokia Bonava būsto 1 kvadratinio metro kaina?
 • Kainos priklauso ne tik nuo pasirinkto būsto ploto, bet ir namo aukšto, langų krypties, interjero varianto ir likusio laiko iki statybų pabaigos.
Ar galima keisti tarpusavyje Bonava siūlomus skirtingus būsto interjero variantus ir išplanavimą?
 • Butų išplanavimų ar interjero pakeitimai negalimi. Pasitikėkite Bonava profesionalų paruoštais interjero ir išplanavimo variantais.
Ar yra galimybė pamatyti apdailos variantus gyvai?
 • Jei norite pamatyti apdailos variantų pavyzdžius – mielai lauksime mūsų biure iš anksto sutartu Jums patogiu laiku.
Kas yra statybų (generalinis) rangovas?
 • Bonava Lietuva yra nekilnojamojo turto bendrovė, kuri samdo partnerius atskirų pastato dalių darbams ir koordinuoja visą statybų procesą, todėl ši bendrovė visiškai ir tiesiogiai atsakinga prieš savo pirkėjus.
Ar suteikiama garantija statybos darbams?
 • Taip, suteikiamos visos pagal Lietuvos Respublikos įstatymus ir statybų reglamentus numatytos garantijos.
Ar suteikiate garantiją apdailos darbams?
 • Buto apdailos darbams bus suteiktas 2 metų kokybės garantinis terminas, o bute sumontuotai įrangai – gamintojo suteiktas garantinis terminas.
Kas parduoda jūsų projektus?
 • Visus projektus parduoda tik UAB Bonava Lietuva, o ne specialiai projektui sukurta įmonė su baziniu įstatiniu kapitalu ir ribotomis atsakomybės galimybėmis. UAB Bonava Lietuva yra tiesiogiai pavaldi Švedijos įmonei AB Bonava, kurios akcijos įtrauktos į  „Nasdaq“, Stokholme esančios biržos, akcijų sąrašą. Tai rodo ypatingą bendrovės skaidrumą ir atsakingumą.