Naršyklės įspėjimo tekstas
nauji butai, nauja statyba, Vilniuje, Vilnius
Vieta

Vilnius

Naujos statybos Bonava projektai Vilniuje

Apie projektą

Apie Vilnių

Vilnius, kaip itin kompaktiškas miestas, žavi savo unikalia geografine vieta – tarp Neries ir Vilnelės upių santakos. Miestas suteikia galimybę gyventi arti gamtos ir kultūros, kur viską pasiekti yra patogu. Vilnius išsiskiria kaip sparčiausiai augantis miestas Baltijos šalyse, o o nauji butai Vilniuje yra siūlomi ne vienos nekilnojamojo turto statytojos, tame tarpe ir švedų kapitalo įmonės Bonava filialo Lietuvoje.

Šiandien Vilnius išsiskiria kaip viena žaliausių Europos sostinių, kurioje miškai užima net 43,9 % miesto teritorijos. Tai reiškia, kad gyventojai ir svečiai gali mėgautis gausiomis gamtos oazėmis miesto ribose. Vilnius pasiūlo ne tik įvairių kultūrinių pramogų, tokių kaip teatrai ir operos, bet ir gausybę kavinių, restoranų, kur galima mėgautis skaniu maistu ir geru laiku su draugais. Be to, miesto centre rasite daugybę parkų, kuriuose galėsite pasivaikščioti, atsipalaiduoti ir mėgautis miesto ritmu.

Vienas iš Vilniaus unikalumų yra tai, kad miestas yra "visa, kas arti". Tai reiškia, kad viskas, ko galbūt prireiktų kasdieniame gyvenime, yra labai patogiai pasiekiama. Tačiau mieste gyvenantys žmonės taip pat gali pasimėgauti miško ramybe ir ežerų švarumu, kurių grožį galima pajusti net nenutolstant nuo savo namų.

Vilnius yra ne tik Lietuvos sostinė, bet ir miestas, kuriame susipina praeities istorija, turtinga kultūra ir darni gamta, sudaranti išskirtinę aplinką gyventi ir lankytis. Tai miestas, kuris gali prisijaukinti kiekvieno širdį ir pasiūlyti jums namų jausmą.

Vilnius – visa, kas arti. Vilnius – jūsų namai!

 • Mes statome daugiabučius miesto vietose, kurios turi gerą susisiekimą su miesto centru ir priemiesčiais.
 • Visų butų kaina nurodyta su visa bazine apdaila.
 • Visa apdaila – tai gyvenimui paruoštos sienos, durys, grindys, lubos, įrengti vonios kambariai su santechnika. Prireiks tik  baldų (virtuvės) ir šviestuvų.
 • Pasirinkimo pirkti be apdailos nėra. Pasirinkti galima iš trijų siūlomų apdailos variantų.
 • Kainos priklauso ne tik nuo pasirinkto būsto ploto, bet ir namo aukšto, langų krypties, interjero varianto ir likusio laiko iki statybų pabaigos.
 • Butų išplanavimų ar interjero pakeitimai negalimi. Pasitikėkite Bonava profesionalų paruoštais interjero ir išplanavimo variantais.
 • Jei norite pamatyti apdailos variantų pavyzdžius – mielai lauksime mūsų biure iš anksto sutartu Jums patogiu laiku.
 • Bonava Lietuva yra nekilnojamojo turto bendrovė, kuri samdo partnerius atskirų pastato dalių darbams ir koordinuoja visą statybų procesą, todėl ši bendrovė visiškai ir tiesiogiai atsakinga prieš savo pirkėjus.
 • Taip, suteikiamos visos pagal Lietuvos Respublikos įstatymus ir statybų reglamentus numatytos garantijos.
 • Buto apdailos darbams bus suteiktas 2 metų kokybės garantinis terminas, o bute sumontuotai įrangai – gamintojo suteiktas garantinis terminas.
 • Visus projektus parduoda tik UAB Bonava Lietuva, o ne specialiai projektui sukurta įmonė su baziniu įstatiniu kapitalu ir ribotomis atsakomybės galimybėmis. UAB Bonava Lietuva yra tiesiogiai pavaldi Švedijos įmonei AB Bonava, kurios akcijos įtrauktos į  „Nasdaq“, Stokholme esančios biržos, akcijų sąrašą. Tai rodo ypatingą bendrovės skaidrumą ir atsakingumą.