Naršyklės įspėjimo tekstas
Vieta

Visoriai

Projektai Visoriai

Apie projektą

Visoriai: neatrastas Vilniaus perlas

Šiauriniame Vilniaus pakraštyje įsikūręs vaizdingas Visorių regionas yra ne tik vaizdingas miesto plotas, bet ir istorinės reikšmės oazė Vilniaus regione. Šis rajonas pasižymi daugialypiu paveldu, apjungiančiu prabangią architektūrą, sodus, ir gamtos grožį. Tai puikus pavyzdys, kaip miesto plėtra gali koegzistuoti su aplinkos išsaugojimu, suteikiant piliečiams galimybę išvengti kasdienio miesto gyvenimo triukšmo.

Vienas žymiausių lankytinų objektų Visoriuose - Verkių rūmai, nuostabus neoklasicistinis perlas, stūksantis ant kalvos su vaizdu į Neries upę. Šis XVIII a. pastatytas architektūros šedevras pasižymi elegantišku fasadu ir nepriekaištingai sutvarkytais sodais, todėl yra populiari romantiškų pasivaikščiojimų ir kultūrinių renginių vieta. Didžiulis rūmų parkas su vešlia žaluma ir vaizdingomis apžvalgos aikštelėmis kviečia lankytojus pasimėgauti gamtos ramybe ir pasigrožėti panoraminiais Vilniaus vaizdais. 

Visoriai – namai gamtos mylėtojams. Netoliese esantis Verkių regioninis parkas yra saugoma gamtos oazė, kuri užima nemažą regiono dalį. Parkas pasižymi gerai prižiūrimų takų tinklu - ši didžiulė miškų, pievų ir vandens telkinių erdvė suteikia daugybę galimybių leistis į žygius pėsčiomis, važinėti dviračiais, bėgioti, iškylauti ir daugybę kitų veiklų gamtoje.  

Nesvarbu, ar ieškote ramaus pabėgimo į gamtą, ar žvilgsnio į istorinę Vilniaus praeitį, Visoriai turi ką pasiūlyti kiekvienam gyventojui. Tai vieta, kur miesto rafinuotumas dera su gamtos ramybe, todėl tai yra paslėptas perlas sostinės širdyje, laukiantis, kol bus atrastas Jūsų.