Naršyklės įspėjimo tekstas
Vieta

Gotland Hill

Gotland Hill - nauji butai žavingoje Vilniaus oazėje netoli miesto centro

Apie projektą

Gotland Hill - nauji butai žavingoje Vilniaus oazėje netoli miesto centro

Planuojami daugiabučiai pastatai yra Vilniaus miesto šiaurinėje dalyje, Verkių seniūnijoje, šalia Geležinio Vilko gatvės. Tai itin patraukli vieta dėl paprastos ir patogios logistikos norint greitai pasiekti miesto centrą, didžiuosius biurus bei prekybos centrus Geležinio Vilko gatve. Tai namai žmonėms, norintiems gyventi netoli miesto šurmulio, bet turėti galimybę patogiai pasiekti žaliąsias erdves: Jomanto ar Verkių parkus.

Šiuo metu dar vyksta projektavimo darbai, tačiau jau yra numatyta, kad būsimiems gyventojams pasiūlysime apytiksliai 200 1–4 kambarių butų, kurių plotas – nuo 28 iki 70 kv. m dydžio. Taip pat ketiname įrengti ir komercines patalpas.  Kaip ir visuose mūsų projektuose, visi butai bus tik su pilna apdaila, kurią galėsite rinktis iš keletos mūsų dizainierių paruoštų variantų, pasiūlysime ir porą paruoštų virtuvių variantų, kurias galėsime įrengti dar prieš jums atiduodant jūsų naujų namų raktus. Užtikriname, kad rinkoje būsime itin konkurencingi -  pasiūlysime prieinamą kainą būsimiems naujakuriams.

Apie Gotland Hill projektą sužinokite daugiau pildydami užklausos formą žemiau!

Visa pateikta informacija yra išimtinai informacinio pobūdžio ir nėra raštiškas pasiūlymas. Jei norite išsamiau susipažinti su būsto kainomis bei patalpų charakteristikomis, susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais.

Būsto statytojas pasilieka teisę keisti pardavimo sąlygas.

Nuotraukos

Projekto privalumai

 • VIETA MIESTE

  Iki Katedros aikštės - vos 9km, patogiausiai Geležinio Vilko g. per mažiau nei 20min ją pasiekti automobiliu, o norint vykti autobusu, visai šalia rasite viešojo transporto stoteles - Pijaus Žadeikos st., Mokyklos st., Ateities st. Visuomet galite rinktis dviratį, kuriuo miesto centrą pasieksite mažiau nei per valandą.

 • MOKYMOSI ĮSTAIGOS

  Netoliese įvairovė švietimo įstaigų – Mykolo Riomerio universitetas, Vitlio licėjus, Vilniaus ,,ateities‘‘ mokykla, lopšelis-darželis ,,Sakalėlis‘‘, darželis ,,Gintarėlis‘‘, Vilniaus Baltupių progimnazija ir daugelis kitų.

 • APSIPIRKIMO VIETOS

  Justiniškėse įsikūręs kvartalas pasiūlys daugiau nei tik namus - šurmuliuojanti parduotuvių aplinka yra pasiekiama ranka, todėl mėgausitės patogumais neišeikvojant daug laiko. Vos už kelių šimtų metrų nuo Green Wave projekto, Jūsų patogumui rasite ,,Lidl', ,,Maxima'', ,,Rimi'' ir ,,Iki'' parduotuvių tinklus.

 • KUR SKANIAI PAVALGYTI?

  Jei tingite gaminti namie maistą ar norite paįvairinti kasdienius skonius, aplink rasite ne vieną restoraną ar kavinę - "Jammi", "Čili pizza", "Crisperia", "Sushi square, "Fabai" ir gausybę kitų vietų jūsų pietums arba vakarienei.

Gotland Hill