Nord Garden

Privalumai

 • Vieta mieste

  Nord Garden yra tik apie 20 min. kelio automobiliu nuo Katedros aikštės. Artimiausias darželis – už 0,4 km, mokykla už 1,7 km, parduotuvės ir verslo centrai vos už kilometro. Susisiekimas su svarbiausiais taškais labai patogus – Ukmergės gatve arba greituoju Vilniaus aplinkkeliu.

 • Mokyklos ir darželiai

  Jums nereikės toli ieškoti darželio – netoliese esančioje kaimynystėje rasite Bajorų vaikų lopšelį-darželį "Šypsenėlė" (0.4km), “Eurodarželis”, “Vaikystės spalvos”, “Kodėlčiukas” ir kt. -  visos vos 2 km atstumu. Gerą vardą pelniusios mokyklos: Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija (2.2km), neseniai pastatyta Gabijos progimnazija ir gimnazija (1,7km), Aleksandro Puškino gimnazija (2.2km), Fabijoniškių gimnazija (2.4km).

 • Poilsio ir laisvalaikio erdvės

  Įrengtos vaikų ir paauglių žaidimo aikštelės, tėveliams leis atsipalaiduoti savo kiemo sode. Takai bei želdynai, šalia esantis miškas ir žirgynas kvies atrasti tikrą gyvenimą darnoje su gamta ir dovanos tyrą orą kasdien. Netoliese esančiose apylinkėse galėsite rasti ir populiarius sporto bei laisvalaikio klubus, Fabijoniškių baseiną.

 • Kur apsipirkti?

  Artimiausi prekybos centrai: „PC Big“ (1km), „Lidl“ (1.4km), „Norfa XXL“ (1km). Taupydami savo laiką galėsite apsipirkti parduotuvėje „Depo“, kurioje galima atrasti visko - nuo maisto prekių iki drabužių ar statybinių medžiagų.