Naršyklės įspėjimo tekstas
Vieta

Nord Garden

Darniam gyvenimui tarp miesto ir gamtos

Apie projektą

Darniam gyvenimui tarp miesto ir gamtos

Kai grįžus iš darbų rūpesčiai lieka nuošaly, kai norisi įkvėpti gryno oro, naujuosiuose savo namuose Nord Garden projekte pasijusite tarsi naujai atgimstančioje kunigaikštystėje su privilegijuotomis teisėmis į sodą savo kieme arba miškus aplink jūsų namus.

Perspektyvioje miesto dalyje suprojektuoti keturi 4 aukštų daugiabučiai, kuriuose bus įrengti 209 funkcionalaus išplanavimo butai, o gyvenvietės aplinka užtikrins kokybišką laisvalaikį. Nord Garden projekte bus įrengtos atskiros vaikų ir paauglių žaidimo aikštelės, takai bei želdynai, taip pat nuosavas sodas kieme, kuris leis mėgautis gamtos ramybe čia ir dabar.

Naujuosiuose namuose numatoma atskira automobilių stovėjimo aikštelė, kas netrukdys mėgautis poilsiu namuose ir kieme, tačiau leis ramiai žinoti, kad jūsų automobilis saugus.  Bus numatyta galimybė įsirengti įkrovimo stoteles elektromobiliams. Taip pat gyventojų patogumui bus įrengtos atskiros dviračių saugyklos bei vaikų vežimėliams skirtos patalpos, o kiekvienam butui priklausys sandėliukas, be ko neapsieina nei viena skandinavų šeima.

Visi butai – tik su pilna apdaila, kurią galėsite pasirinkti iš skirtingų dizainerių parengtų variantų.

Projektas bus plėtojamas 4 etapais, statybų pradžia jau 2022 pirmas ketvirtis. Rezervuoti sau būstą galite jau dabar! Parašykite mums adresu labas@bonava.lt arba užpildykite užklausos formą, esančią apačioje ir mes su jumis susisieksime.

Pirmiesiems būstą rezervavusiems pirkėjams – patraukli kaina ir sandėliukas dovanų!

Visa pateikta informacija yra išimtinai informacinio pobūdžio ir nėra raštiškas pasiūlymas. Jei norite išsamiau susipažinti su būsto kainomis bei patalpų charakteristikomis, susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais. Būsto statytojas pasilieka teisę keisti pardavimo sąlygas.

Nuotraukos

Projekto privalumai

 • Vieta mieste

  Nord Garden yra tik apie 20 min. kelio automobiliu nuo Katedros aikštės. Artimiausias darželis – už 0,4 km, mokykla už 1,7 km, parduotuvės ir verslo centrai vos už kilometro. Susisiekimas su svarbiausiais taškais labai patogus – Ukmergės gatve arba greituoju Vilniaus aplinkkeliu.

 • Mokyklos ir darželiai

  Jums nereikės toli ieškoti darželio – netoliese esančioje kaimynystėje rasite Bajorų vaikų lopšelį-darželį "Šypsenėlė" (0.4km), “Eurodarželis”, “Vaikystės spalvos”, “Kodėlčiukas” ir kt. -  visos vos 2 km atstumu. Gerą vardą pelniusios mokyklos: Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija (2.2km), neseniai pastatyta Gabijos progimnazija ir gimnazija (1,7km), Aleksandro Puškino gimnazija (2.2km), Fabijoniškių gimnazija (2.4km).

 • Poilsio ir laisvalaikio erdvės

  Įrengtos vaikų ir paauglių žaidimo aikštelės, tėveliams leis atsipalaiduoti savo kiemo sode. Takai bei želdynai, šalia esantis miškas ir žirgynas kvies atrasti tikrą gyvenimą darnoje su gamta ir dovanos tyrą orą kasdien. Netoliese esančiose apylinkėse galėsite rasti ir populiarius sporto bei laisvalaikio klubus, Fabijoniškių baseiną.

 • Kur apsipirkti?

  Artimiausi prekybos centrai: „PC Big“ (1km), „Lidl“ (1.4km), „Norfa XXL“ (1km). Taupydami savo laiką galėsite apsipirkti parduotuvėje „Depo“, kurioje galima atrasti visko - nuo maisto prekių iki drabužių ar statybinių medžiagų.

Nord Garden