Naršyklės įspėjimo tekstas
Vieta

Forest Gate

Namai miško glėbyje tik su pilna apdaila, A++ energetinės klasės

Apie projektą

Namai miško glėbyje tik su pilna apdaila, A++ energetinės klasės

Forest Gate – tai išsvajoti namai tiems, kurie nori gyventi mieste, bet tuo pačiu trokšta jausti gamtos artumą, užuosti miško kvapą ir matyti žalius peizažus pro savo namų langus. Dar daugiau – tai namai, kurie praturtins laisvalaikį ir subalansuos vidinę harmoniją, nes gyvendami miesto ritmu visuomet jausite gamtą šalia. Pasivaikščiojimai natūraliu, gamtos suprojektuotu maršrutu, sportas gryname ore, o taip pat rytinė kava su vaizdu į jaukų vidinį kiemelį su ilgaamžiu ąžuolu - visa tai lauks jūsų Forest Gate namuose šalia Visorių miško parko.

Miesto ir gamtos sintezė numatoma perspektyvioje Vilniaus vietoje – Fabijoniškėse. Tai pėsčiųjų alėjų ir miškingų parkų mikrorajonas,  kuriame jau greitai iškils du penkių aukštų daugiabučiai namai su jaukiu vidiniu kiemu.

5 aukštų A++ energetinės klasės pastatuose planuojame įrengti 101 butų po 1-4 kambarius, nuo 29 iki 86 kv. metrų kvadratūros. Visi butai bus įrengiami išskirtinai su pilna apdaila. Kiekviename bute numatytas erdvus balkonas arba terasa - vartai į Visorių miško parko oazę.

Forest Gate namuose  apgalvota ir daugiau komfortą kuriančių ir gyvenimo kokybę gerinančių privalumų: liftas, virš 100 kv. metrų vaikų žaidimo aikštelė su įrenginiais – sūpynėmis, laipynėmis, smėlio dėže bei kitais vaikų pramogų ir edukacijų įrenginiais; vaikų vežimėlių pasidėjimo kambarys.

Gyventojų patogumui, planuojama 77 požeminės automobilių vietos ir papildomi sandėliukai, kuriuose tilps būtiniausi daiktai. Pabrėžiant santykį su gamta, numatyta ir dviračių laikymo vieta – saugykla. Pirmame aukšte numatomos komercinės patalpos.

Apie Forest Gate projektą sužinokite daugiau pildydami užklausos formą žemiau!

Visa pateikta informacija yra išimtinai informacinio pobūdžio ir nėra raštiškas pasiūlymas. Jei norite išsamiau susipažinti su būsto kainomis bei patalpų charakteristikomis, susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais.

Būsto statytojas pasilieka teisę keisti pardavimo sąlygas.

Projekto privalumai

 • A++ energetinė klasė
 • Tik 2 daugiabučiai - mėgausitės ramybe bei glaudžia kaimynų bendruomene
 • Virš 100 kv. metrų vaikų žaidimo aikštelė ir projektą gaubiantis 125ha miškas
 • Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė ir dviračių laikymo vieta – saugykla
 • Galimybė rinktis iš 4 apdailos variantų

Nuotraukos

Projekto privalumai

 • VIETA MIESTE

  Forest Gate yra tik apie 15min. kelio automobiliu nuo Katedros, netoliese yra darželiai, mokyklos, prekybos centrai, sporto klubai, meno mokyklos, baseinas. Visai šalia - Fabijoniškių autobusų žiedas, iš kurio greitai ir patogiai viešuoju transportu pasieksite norimą miesto vietą. Namus taip pat supa nuostabūs Visorių miško parko takai, kuriais dviračių entuziastai patogiai pasieks daugybę norimų vietų.

 • POILSIS IR SPORTAS

  Šalia esantis Visorių miško parkas gyventojus kvies laiką miške leisti kiekvienam tinkamu būdu: romantiškai pasivaikščioti, medituoti ar klausytis paukščių čiulbėjimo, o gal entuziastingai bėgti krosą su bendraminčiais kaimynais. Vystydami projektus galvojame apie laisvalaikio praleidimo galimybes šeimoms, tad greta miško teikiamų galimybių, projekto vidiniame kieme įrengsime vaikams ir bendruomenei patrauklius traukos centrus.

 • MOKYKLOS IR DARŽELIAI

  Forest Gate projektas puikiai tinka jaunoms šeimoms, planuojančioms pagausėjimą, o gal jau turinčioms mažamečius ar paauglius – netoli namų rasite platų darželių "Karūselė", "Vandenis", "Dūzginėlis" ir kt. bei mokyklų, tokių kaip "Tarptautinė krikščioniškoji mokykla", "Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija", "Vilniaus Fabijoniškių gimnazija", "Vitlio licėjus" ir kt. pasirinkimą.

 • KUR APSIPIRKTI?

  Justiniškėse įsikūręs kvartalas pasiūlys daugiau nei tik namus - šurmuliuojanti parduotuvių aplinka yra pasiekiama ranka, todėl mėgausitės patogumais neišeikvojant daug laiko. Vos už kelių šimtų metrų nuo Green Wave projekto, Jūsų patogumui rasite ,,Lidl', ,,Maxima'', ,,Rimi'' ir ,,Iki'' parduotuvių tinklus.

 • KUR PAVALGYTI?

  Jei norėsite vakarienės ar pietų ištrūkti iš namų, skaniai pavalgyti Forest Gate apylinkėse galėsite restorane "Fabai", "Trio restorane" ar "Jovarėlio karčemoje". Ir visos šios vietos pasiekiamos žygiuojant pėstute.

 • APDAILOS MEDŽIAGOS

  Nauji būstai su itin kokybiška pilna apdaila, kurią renkatės patys. Mūsų patyrę dizaineriai ir architektai tuo jau pasirūpino, galėsite pasirinkti iš kelių siūlomų kolekcijos variantų pagal savo ketinimus ir norus. Visa apdaila - tai gyvenimui paruoštos sienos, durys, grindys, lubos, įrengti vonios kambariai su santechnika. Jums prireiks tik baldų ir šviestuvų.

 • TAUPUMAS IR FUNKCIONALUMAS

  Itin ekonomiški A++ energetinės klasės naujos statybos būstai su funkcionaliu išplanavimu maksimaliai judėjimo laisvei.

Forest Gate