Naršyklės įspėjimo tekstas
Vieta

Vakarų Lėnas

Jūsų Vakarų Lėnas – tai nauji namai šalia skvero

Apie projektą

Jūsų Vakarų Lėnas – tai nauji namai šalia skvero

Darni aplinka, bendruomeniška kaimynystė ir patogiai išvystytos laisvalaikio erdvės. Tai sąvokos, apibrėžiančios skandinavišką terminą teritorijai apibrėžti -„Lėnas“. Vakarų Lėnas - tai patogumo ir šiuolaikiškumo ženklas mieste.

Naujos statybos, jaukus vos 6 aukštų A+ energetinės klasės gyvenamasis namas su 140 butų. Visi nauji butai Vakarų Lėno projekte bus su pilna apdaila. Namo teritorijoje dominuos žaliosios poilsio ir laisvalaikio erdvės laimingai kaimynystei. Kiekvienam butui priklausys nemokamas sandėliukas, tėvelių patogumui įrengiamos vietos vežimėliams, automobilių savininkams bus galimybė įsigyti stovėjimo vietą, elektromobilių savininkai namo teritorijoje ras įkrovimo stoteles. Naujų butų projekto statyba prasidės 2020 m. rudenį. Savo namus galite rezervuoti jau dabar! Parašykite mums adresu labas@bonava.lt.

Nuotraukos

Projekto privalumai

 • Vieta mieste

  Į vieną populiariausių Vilniaus rajonų - Pašilaičius - kursuoja daugybė troleibusų ir autobusų, o šalia esantis patogus ir greitas Vilniaus vakarinis aplinkelis taps puikiu variantu į reikiamus taškus pakliūti be spūsčių. Perkūnkiemio gatve kasdien kursuoja 5-ojo  maršruto autobusai. Jais šio rajono gyventojai patogiai pasieks artimiausius rajonus bei nuvyks į šurmulingą miesto centrą vedančius taškus. Čia pat yra ir Skalvių troleibusų stotelė.

 • Poilsis ir sportas

  Vystydami projektus galvojame apie laisvalaikio praleidimo galimybes šeimoms. Vakarų lėne bus įrengtos žaliosios erdvės, Perkūnkiemio vaikų žaidimų aikštelės, o pats projektas vykdomas šalia greitai išdygsiančio Pavilnionių skvero. Aktyvaus poilsio mėgėjai čia galės mėgautis grynu oru, gamta, leisti laiką su šeima ar draugais. Mėgstantys sveiką gyvenimo būdą, apylinkėse ras populiarius sporto klubus, dviračių takus, Fabijoniškių baseiną.

 • Mokyklos ir darželiai

  Augančių vaikučių tėveliai lengvai ras kaip praturtinti vaikų laisvalaikį netoliese įsikūrusiuose darželiuose „Vaikų kiemelis“, „Meškakojis“, vaikų žaidimų kambarys „Mumukas“. Netoliese taip pat yra gerą vardą pelniusios ugdymo įstaigos: "Vilniaus Gabijos gimnazija", "Vilniaus Žemynos progimnazija" bei "Vilniaus Medeinos pradinė mokykla". Rajone įsteigta ugdymo įstaiga „Neli Beliakaitės Baltijos Baleto akademija“, laukia dar neatrastų talentų.

 • KUR APSIPIRKTI?

  Kasdienis apsipirkimas taps lengvu ir patogiu, mat šalia bus prekybos centrai - „Rimi“, „Maxima“, „BIG“, „Depo“, kuriuose galima atrasti visko - nuo maisto prekių iki drabužių ar statybinių medžiagų. Taupydami laiką, galėsite greitai apsipirkti visai šalia savo namų! Netoliese yra įsikūręs ir jau pamėgtas Benedikto turgus, kuriame rasite ne tik šviežių, gaivių skonių, bet ir galimybę susitikti su draugais pietų ar pusryčių jaukiuose restoranuose.

Vakarų Lėnas