Naršyklės įspėjimo tekstas
Parduota

Vakarų Lėnas 2 etapas

Jūsų Vakarų lėnas – tai nauji namai šalia skvero

Visi butai šiame projekte parduoti. Norite pamatyti kitus projektus?

Visi projektai

Apie projektą

Jūsų Vakarų lėnas – tai nauji namai šalia skvero

Darni aplinka, bendruomeniška kaimynystė ir patogiai išvystytos laisvalaikio erdvės. Tai sąvokos, apibrėžiančios skandinavišką terminą teritorijai apibrėžti -„Lėnas“. Vakarų Lėnas - tai patogumo ir šiuolaikiškumo ženklas mieste.

Jaukus 6 aukštų A + energetinės klasės gyvenamasis namas Vilniuje, Pašilaičiuose. Namo teritorijoje dominuos žaliosios poilsio ir laisvalaikio erdvės laimingai  kaimynystei. Kiekvienam butui priklausys nemokamas sandėliukas,  tėvelių patogumui įrengiamos vietos vežimėliams, automobilių savininkams bus galimybė įsigyti stovėjimo vietą, elektromobilių savininkai namo teritorijoje ras įkrovimo stoteles. Kiekvienoje laiptinėje numatyti liftai, kuriais lengvai iš karto pateksite į automobilių stovėjimo aikštelę. Projekto statyba prasideda 2020 m. žiemą. 

Savo namus galite rezervuoti jau dabar! Parašykite mums adresu labas@bonava.lt

Automobilių stovėjimo vietos kaina nuo 8000 €

Nauji butai parduodami be baldų. Statybų pradžia 2020-2021 žiema, pabaiga 2022 birželis.

Visa pateikta informacija yra išimtinai informacinio pobūdžio ir nėra raštiškas pasiūlymas. Jei norite išsamiau susipažinti su būsto kainomis bei patalpų charakteristikomis, susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais. Būsto statytojas pasilieka teisę keisti pardavimo sąlygas.

Nuotraukos

Projekto privalumai

 • APDAILOS MEDŽIAGOS

  Būstai su kokybiška pilna apdaila, kurią renkatės patys. Mūsų patyrę dizaineriai ir architektai tuo jau pasirūpino, galėsite pasirinkti iš kelių siūlomų kolekcijos variantų pagal savo ketinimus ir norus.

 • JŪSŲ DAIKTAMS

  Viskas, ko nereikės iškart po kraustynių, saugiai palauks sandėliuke – jis nemokamai priklauso kiekvienam naujam butui!

 • TAUPUMAS

  Itin ekonomiški A+ energetinės klasės naujos statybos butai su rekuperacijos sistema.

 • KAIMYNYSTĖ

  Vaikų žaidimų aikštelės laimingai vaikystei. Aplinkai draugiški namai: čia rasite dviračių ir vežimėlių saugyklą, veiks elektrinių automobilių įkrovimo stotelės. Bus įrengtos žaliosios erdvės jūsų poilsiui ir laimingai kaimynystei. Su Vakarų Lėnu besiribojančiame sklype Vilniaus miesto savivaldybė jau projektuoja žaliąjį Perkūnkiemio skverą, kurio įrengimas tikėtina prasidės kitais metais.

 • Vieta mieste

  Į vieną populiariausių Vilniaus rajonų - Pašilaičius - kursuoja daugybė troleibusų ir autobusų, o šalia esantis patogus ir greitas Vilniaus vakarinis aplinkelis taps puikiu variantu į reikiamus taškus pakliūti be spūsčių. Perkūnkiemio gatve kasdien kursuoja 5-ojo  maršruto autobusai. Jais šio rajono gyventojai patogiai pasieks artimiausius rajonus bei nuvyks į šurmulingą miesto centrą vedančius taškus. Čia pat yra ir Skalvių troleibusų stotelė.

 • AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMAS

  Požeminės automobilių stovėjimo vietos kiekvienam butui. Automobilių stovėjimo vietos kaina nuo 4000 €.

 • BUTŲ PLANAI

  Funkcionalus išplanavimas maksimaliai judėjimo laisvei. Vakarų Lėne suprojektuota įvairaus ploto ir išplanavimo butų: nuo 33 iki 72 m², kad kiekvienas galėtų išsirinkti sau tinkamiausią.

Butai