Naršyklės įspėjimo tekstas

Nuotraukos

Projekto privalumai

 • VIETA MIESTE

  Forest Gate yra tik apie 15min. kelio automobiliu nuo Katedros, netoliese yra darželiai, mokyklos, prekybos centrai, sporto klubai, meno mokyklos, baseinas. Visai šalia - Fabijoniškių autobusų žiedas, iš kurio greitai ir patogiai viešuoju transportu pasieksite norimą miesto vietą. Namus taip pat supa nuostabūs Visorių miško parko takai, kuriais dviračių entuziastai patogiai pasieks daugybę norimų vietų.

 • POILSIS IR SPORTAS

  Šalia esantis Visorių miško parkas gyventojus kvies laiką miške leisti kiekvienam tinkamu būdu: romantiškai pasivaikščioti, medituoti ar klausytis paukščių čiulbėjimo, o gal entuziastingai bėgti krosą su bendraminčiais kaimynais. Vystydami projektus galvojame apie laisvalaikio praleidimo galimybes šeimoms, tad greta miško teikiamų galimybių, projekto vidiniame kieme įrengsime vaikams ir bendruomenei patrauklius traukos centrus.

 • MOKYKLOS IR DARŽELIAI

  Forest Gate projektas puikiai tinka jaunoms šeimoms, planuojančioms pagausėjimą, o gal jau turinčioms mažamečius ar paauglius – netoli namų rasite platų darželių "Karūselė", "Vandenis", "Dūzginėlis" ir kt. bei mokyklų, tokių kaip "Tarptautinė krikščioniškoji mokykla", "Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija", "Vilniaus Fabijoniškių gimnazija", "Vitlio licėjus" ir kt. pasirinkimą.

 • KUR PAVALGYTI?

  Jei norėsite vakarienės ar pietų ištrūkti iš namų, skaniai pavalgyti Forest Gate apylinkėse galėsite restorane "Fabai", "Trio restorane" ar "Jovarėlio karčemoje". Ir visos šios vietos pasiekiamos žygiuojant pėstute.

 • APDAILOS MEDŽIAGOS

  Nauji būstai su itin kokybiška pilna apdaila, kurią renkatės patys. Mūsų patyrę dizaineriai ir architektai tuo jau pasirūpino, galėsite pasirinkti iš kelių siūlomų kolekcijos variantų pagal savo ketinimus ir norus. Visa apdaila - tai gyvenimui paruoštos sienos, durys, grindys, lubos, įrengti vonios kambariai su santechnika. Jums prireiks tik baldų ir šviestuvų.

 • TAUPUMAS IR FUNKCIONALUMAS

  Itin ekonomiški A++ energetinės klasės naujos statybos būstai su funkcionaliu išplanavimu maksimaliai judėjimo laisvei.