Naršyklės įspėjimo tekstas
Planuojama

Green Wave

Green Wave - nauji butai Vilniuje, Pumpėnų g. 2 su daug žalumos tavo kieme

Apie projektą

Green Wave - nauji butai Vilniuje, Pumpėnų g. 2 su daug žalumos tavo kieme

Green Wave - tai naujas gyvenamųjų namų kvartalas Vilniaus mieste, šiaurės rytų dalyje, Pašilaičių seniunijoje, prie Justiniškių, Pumpėnų, perspektyvinės Grigalaukio gatvių, netoli Vakarinio aplinkkelio ir planuojamos Šiaurės gatvės.

Green Wave - tai namai, kuriuose ypatingas dėmesys bus skirtas bendruomenės erdvių apželdinimui ir dviejų aplinkinių teritorijų žaliųjų miesto erdvių apjungimui. Žalios erdvės mieste yra labai svarbios, kadangi jos padeda valdyti temperatūrą mieste, gerina oro kokybę, skatina fizinį aktyvumą ir prisideda prie bendros gyventojų gerovės. Mūsų kvartalas bus sudarytas iš 4 erdvių kiemų ir žaliuojančią bangą simbolizuojančios pesčiųjų alėjos. Tikime, kad būtent alėja taps traukos centru, kviečiančiu užsukti į alėją: čia bus galima pasižiaugti mūsų architektų sukurta bendruomenine erdve, vietinėje kavinukėje išgerti kavos, pasikalbėti su kaimynu, jaukioje poilsio zonoje skaityti knygą, o gal tiesiog grožėtis žydinčiais medžiais ar krūmais. Kuriama alėja tarsi urbanistinė banga sujaukianti, pagyvinanti griežtų formų kvartalą, kurianti originalų vietos charakterį ir gyvas viešąsias erdves.

Ypatingas dėmesys bus skirtas laisvalaikio zonoms, kur bus įrengiamos vaikų ir paauglių žaidimų aikštelės, senjorų pilsio zonos, kavinių terasos. Idėjai sustiprinti pasitelkiama akcentinė, įvairių atspalvių žalia spalva. Kvartalo urbanistika, architektūrinės formos ir spalva padeda sukurti dinamišką, pulsuojančią, gyvybingą erdvę, kurioje gera leisti laiką.

Kvartale planuojame pasiūlyti 5-6 aukštų pastatuose įrengtus daugiau nei 700 butų tik su pilna apdaila.  Apdailos variantus bus galima rinktis iš mūsų architektų paruoštų pasiūlymų. Turėsime 1-4 kambarių dydžio butus, visi butai su balkonais arba terasomis, taip pat bus galimybė įsigyti požeminę autobomilių parkavimo vietą.

Apie Green Wave projektą sužinokite daugiau pildydami užklausos formą žemiau!

Visa pateikta informacija yra išimtinai informacinio pobūdžio ir nėra raštiškas pasiūlymas. Jei norite išsamiau susipažinti su būsto kainomis bei patalpų charakteristikomis, susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais.

Būsto statytojas pasilieka teisę keisti pardavimo sąlygas.

Nuotraukos

Projekto privalumai

 • TVARUS GYVENIMO BŪDAS

  Atraskite ekologiško gyvenimo ateitį Vilniuje su Green Wave. Mūsų kruopščiai suprojektuoti A++ energetinės klasės naujos statybos būstai integruoja energijos taupymo funkcijas ir atsinaujinančius energijos šaltinius - taip sukuriame tvarią bendruomenę, kurioje pirmenybė teikiama aplinkosauginei atsakomybei. Pasirenkate ne tik taupų ir funkcionalų būstą, bet ir sąmoningą gyvenimo būdą, kuris saugo mūsų gamtą.

 • VIETA MIESTE

  Justiniškės - strategiškai patogi vieta mieste. Lengvas susisiekimas tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu su miesto centru, bei kitais Vilniaus mikrorajonais padaro Justiniškes geidžiamiausiu tašku Vilniaus mieste. Tik apie 20 min. kelio automobiliu iki Katedros, 10 min. iki prekybos centro ,,Akropolis'', netoliese yra darželiai, mokyklos, prekybos centrai, sporto klubai, meno mokyklos, baseinas.

 • APSIPIRKIMO VIETOS

  Justiniškėse įsikūręs kvartalas pasiūlys daugiau nei tik namus - šurmuliuojanti parduotuvių aplinka yra pasiekiama ranka, todėl mėgausitės patogumais neišeikvojant daug laiko. Vos už kelių šimtų metrų nuo Green Wave projekto, Jūsų patogumui rasite ,,Lidl', ,,Maxima'', ,,Rimi'' ir ,,Iki'' parduotuvių tinklus.

 • AKTYVIAI SIELAI

  ,,Lemon Gym'', ,,Fitus'', ,,Gym Plius'', ,,Hobby Fitness'' sporto klubai ir Fabijoniškių baseinas pasiekiami pėščiomis ir vos kelios minutės automobiliu. Gyvenimas šalia gamtos suteikia daugybę galimybių ir sportui po atviru dangum - Įrengtos sporto erdvės Jūsų kieme, patogūs pėsčiųjų ir dviračių takai, vos per kelias minutes pasiekiami parkai, vandens telkiniai ir miškeliai.

 • MOKYMOSI ĮSTAIGOS

  Kelios minutės automobiliu arba pėščiomis pasiekiamos pagrindinės miesto mokymosi įstaigos - ,,Vilniaus Gabijos gimnazija'', ,,KD international school of Vilnius'', ,,Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija'', ,,Vilniaus Žemynos progimnazija'' bei ,,Nerijaus Juškos baleto mokykla''.

 • KAI NESINORI GAMINT NAMIE

  Kai nesinori gamint namie, Jus džiugins restoranų įvairovė - Greitiems pietums - ,,Ilunch'', Gyventojų pamėgtas ,,Archie's burger'', Amerikos skoniams neabejingiems ,,Felix Chicken'', picos vakarams ,,Pizza Express'', ,,Čili Pizza'', ,,Dominos pizza'' ir begalės kitų.

Butai