Naršyklės įspėjimo tekstas
Vieta

Lake Town

Nauji butai Vilniaus mieste šalia vandens telkinio, Edinburgo g. 11, Pašilaičiuose

Atvirų durų diena liepos 20 d.

Butai tik su pilna apdaila

Liepos 20 d. 9:30-10:30 val. ekskursija norintiems apžiūrėti įrengtus 2-jų kambarių butus. 10:30-11:30 val. ekskursija norintiems apžiūrėti įrengtus 3-jų kambarių butus Edinburgo g. 11, Pašilaičiuose. Būtina registracija telefonu.
Registruokitės

Lake Town 1 etapas - Butai su baldais

Butai su pilna apdaila ir integruotais baldais, šviestuvais bei užuolaidomis! Lake Town kaimynystė kviečia į nerūpestingą kasdienybę - nauji A energinės klasės namai šalia vandens telkinio, balkonai arba terasos visuose butuose, požeminis parkavimas, jaukiai sutvarkyta aplinka, bendros stogo terasos.

Apie projektą

Nauji butai Vilniaus mieste šalia vandens telkinio, Edinburgo g. 11, Pašilaičiuose

Lake Town - nauji namai šalia vandens telkinio, į kuriuos kasdien norėsite grįžti kaip į kurortą!

Naujame gyvenamųjų daugiabučių namų kvartale Pašilaičiuose Jūsų lauks kurorto teikiami privalumai: poilsio zonos vaikams ir suaugusiems, žaidimų aikštelės įvairaus amžiaus vaikams, sporto erdvės aktyviems bendraminčiams, patogūs pėsčiųjų taikai smagiems pasivaikščiojimams su keturkojais draugais.  Jaukiai sutvarkytas vandens telkinys ne vieną kvies užsiimti mankšta ant lieptelio, ramiai skaityti knygą paplūdimyje ar jaukiai medituoti pergolėje. Jūsų patogumui - liftai visuose namuose, balkonai arba terasos visuose butuose, bendro naudojimo erdvės bendruomenės gyventojams.

Visi A energinės klasės nauji butai Lake Town projekte bus su pilna apdaila, kurią galėsite rinktis iš 3-jų mūsų dizainierių paruoštų apdailos ir santechnikos vonios kambariuose variantų. Taip pat už papildomą mokestį siūlome rinktis iš 2-jų pilnai sukomplektuotų ir naudojimui pajungtų virtuvių su buitine įranga variantų. Pirmiesiems butų pirkėjams dovanosime sandėliuką, tėvelių patogumui įrengiamos vietos vežimėliams, automobilių savininkams bus galimybė įsigyti stovėjimo vietą -2 ir -1 aukštuose po namu, elektromobilių savininkai namo teritorijoje turės galimybę įsirengti įkrovimo stoteles. Naujų butų projekto statyba prasidėjo 2022 m. pavasarį. Pirmiesiems naujakuriams raktus įteiksime 2023m. gruodį.

Apie Lake Town projektą sužinokite daugiau užpildę užklausos formą žemiau!

Visa pateikta informacija yra išimtinai informacinio pobūdžio ir nėra raštiškas pasiūlymas. Jei norite išsamiau susipažinti su būsto kainomis bei patalpų charakteristikomis, susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais.

Būsto statytojas pasilieka teisę keisti pardavimo sąlygas.

Projekto privalumai

 • A energetinės klasės butai su rekuperacijos sistema kieviename bute
 • Žaidimų aikštelės įvairaus amžiaus vaikams
 • Sporto erdvės aktyviems bendraminčiams
 • Antžeminės bei požeminės automobilių parkavimo vietos
 • Butai tik su pilna apdaila - įsikelti galite jau šiandien

Nuotraukos

Projekto privalumai

 • POILSIO IR LAISVALAIKIO ERDVĖS

  Poilsio zonos, žaidimų aikštelės vaikams, sporto erdvės bendraminčiams, patogūs dviračių bei pėsčiųjų takai - visa tai lauks jūsų kieme. Vandens telkinys su prieplauka leis atrasti tikrą gyvenimą darnoje su gamta, medituoti, skaityti knygas, o gal sportuoti ant lieptelio gryname ore.

 • MOKYKLOS IR DARŽELIAI

  Jums nereikės toli ieškoti darželio - netoliese esančioje kaimynystėje rasite darželius "Šypsenėlė", "Eurodarželis", Vaikystės spalvos", "Kodėlčiukas", "Privatus vaikų darželis" ir kt. - visi vos 2 km atstumu. Gerą vardą pelniusios mokyklos: Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija, neseniai pastatyta Gabijos progimnazija ir gimnazija, Aleksandro Puškino gimnazija, Fabijoniškių gimnazija - visos 3-4 km atstumu.

 • APDAILOS MEDŽIAGOS

  Būstai su kokybiška pilna apdaila, kurią renkatės patys. Mūsų patyrę dizaineriai ir architektai tuo jau pasirūpino, galėsite pasirinkti iš kelių siūlomų kolekcijos variantų pagal savo ketinimus ir norus.

 • TAUPUMAS IR FUNKCIONALUMAS

  Itin ekonomiški A energetinės klasės naujos statybos būstai su rekuperacijos sistema kiekviename bute. Itin efektyvus išplanavimas, todėl Jūs nepermokėsite už būstą.

 • SAUGYKLA JŪSŲ DAIKTAMS

  Sandėliukai požeminėje stovėjimo aikštelėje ir pirmame aukšte. Esant poreikiui bus galimybė papildomai įsigyti ir didesnes sandėliavimo patalpas.

 • PARKAVIMAS IR DVIRAČIŲ SAUGYKLOS

  Automobilių stovėjimo vieta kiekvienam būstui, numatytos vietos elektromobiliams su galimybe įrengti įkrovimo stoteles. Dviračių saugykla kiekvieno namo rūsyje, dalis jų jūsų patogumui įrengiamos prie įėjimo į laiptines.

Lake Town