Naršyklės įspėjimo tekstas

Vieta

Lake Town

Lake Town - nauji namai komfortiškam gyvenimui mieste šalia prieplaukos

Peržiūrėti projektus
Pagrindinis aprašymas

Lake Town - nauji namai komfortiškam gyvenimui mieste šalia prieplaukos

Lake Town - nauji namai šalia vandens telkinio, į kuriuos kasdien norėsite grįžti kaip į kurortą.

Naujame gyvenamųjų daugiabučių namų kvartale Pašilaičiuose Jūsų lauks kurorto teikiami privalumai: poilsio zonos vaikams ir suaugusiems, žaidimų aikštelės įvairaus amžiaus vaikams, sporto erdvės aktyviems bendraminčiams, patogūs pėsčiųjų taikai smagiems pasivaikščiojimams su keturkojais draugais.  Vandens telkinys su prieplauka - ne vieną kvies užsiimti mankšta ant lieptelio, ramiai skaityti knygą paplūdimyje ar jaukiai medituoti pergolėse.

Visi nauji butai Lake Town projekte bus su pilna apdaila. Pirmiesiems butų pirkėjams dovanosime sandėliuką, tėvelių patogumui įrengiamos vietos vežimėliams, automobilių savininkams bus galimybė įsigyti stovėjimo vietą, elektromobilių savininkai namo teritorijoje ras įkrovimo stoteles. Naujų butų projekto statyba prasidės 2022 m. pavasarį.

Apie šį būsimą projektą sužinokite daugiau pildydami užklausos formą žemiau!

Visa pateikta informacija yra išimtinai informacinio pobūdžio ir nėra raštiškas pasiūlymas. Jei norite išsamiau susipažinti su būsto kainomis bei patalpų charakteristikomis, susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais. Būsto statytojas pasilieka teisę keisti pardavimo sąlygas.

Nuotraukos
Projekto privalumai
  • Apdailos medžiagos

    Būstai su kokybiška pilna apdaila, kurią renkatės patys. Mūsų patyrę dizaineriai ir architektai tuo jau pasirūpino, galėsite pasirinkti iš kelių siūlomų kolekcijos variantų pagal savo ketinimus ir norus.

  • MOKYKLOS IR DARŽELIAI

    Jums nereikės toli ieškoti darželio - netoliese esančioje kaimynystėje rasite darželius "Šypsenėlė", "Eurodarželis", Vaikystės spalvos", "Kodėlčiukas", "Privatus vaikų darželis" ir kt. - visi vos 2 km atstumu. Gerą vardą pelniusios mokyklos: Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija, neseniai pastatyta Gabijos progimnazija ir gimnazija, Aleksandro Puškino gimnazija, Fabijoniškių gimnazija - visos 3-4 km atstumu.

  • POILSIO IR LAISVALAIKIO ERDVĖS

    Poilsio zonos, žaidimų aikštelės vaikams, sporto erdvės bendraminčiams, patogūs dviračių bei pėsčiųjų takai - visa tai lauks jūsų kieme. Vandens telkinys su prieplauka leis atrasti tikrą gyvenimą darnoje su gamta, medituoti, skaityti knygas, o gal sportuoti ant lieptelio gryname ore.

Lake Town

Parduodama/Paruoštas įsikėlimui
Planuojama/Išankstinis pardavimas
Parduotas