Naršyklės įspėjimo tekstas

Atvirų durų diena!

Projekto pristatymas ir parodomųjų butų apžiūra vyks balandžio 2d. adresu Girulių g. 22, Vilnius.

Perkantiems iki balandžio 10d. dovanojame sandėliuką ir garantuojame nekintančią kainą. Kviečiame susisiekti rūpimais klausimais ir rezervuoti KONKRETŲ laiką individualiai apžiūrai:
Užsiregistruokite!

Nuotraukos

Projekto privalumai

 • VIETA MIESTE

  Lake Town įsikurs perspektyvioje miesto dalyje - Pašilaičiuose, tik apie 20min. kelio automobiliu nuo Katedros. Vaikų darželį, mokyklą, parduotuvę, prekybos centrą, sporto klubą pasiekti galima 1-1,5 km atstumu. Susisiekimas su svarbiausiais miesto taškais labai patogus - Ukmergės gatve arba greituoju Vilniaus Vakariniu aplinkkeliu.

 • POILSIO IR LAISVALAIKIO ERDVĖS

  Poilsio zonos, žaidimų aikštelės vaikams, sporto erdvės bendraminčiams, patogūs dviračių bei pėsčiųjų takai - visa tai lauks jūsų kieme. Vandens telkinys su prieplauka leis atrasti tikrą gyvenimą darnoje su gamta, medituoti, skaityti knygas, o gal sportuoti ant lieptelio gryname ore.

 • MOKYKLOS IR DARŽELIAI

  Jums nereikės toli ieškoti darželio - netoliese esančioje kaimynystėje rasite darželius "Šypsenėlė", "Eurodarželis", Vaikystės spalvos", "Kodėlčiukas", "Privatus vaikų darželis" ir kt. - visi vos 2 km atstumu. Gerą vardą pelniusios mokyklos: Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija, neseniai pastatyta Gabijos progimnazija ir gimnazija, Aleksandro Puškino gimnazija, Fabijoniškių gimnazija - visos 3-4 km atstumu.

 • KUR APSIPIRKTI?

  Jums nereikės daug galvoti, kur aspsipirkti prireikus maisto - netoliese rasite parduotuvę "Maxima", o prireikus didesnių pirkinių - artimiausi prekybos centrai "BIG", "Lidl", "Norfa", "Rimi" yra pasiekiami 1-1,5 km atstumu. Taupydami savo laiką galėsite apsipirkti parduotuvėse "Depo" ar Vilniaus Vakariniame aplinkkelyje naujai įsikūrusiame prekybos centre "Ermitažas".

 • APDAILOS MEDŽIAGOS

  Būstai su kokybiška pilna apdaila, kurią renkatės patys. Mūsų patyrę dizaineriai ir architektai tuo jau pasirūpino, galėsite pasirinkti iš kelių siūlomų kolekcijos variantų pagal savo ketinimus ir norus.

 • TAUPUMAS IR FUNKCIONALUMAS

  Itin ekonomiški A energetinės klasės naujos statybos būstai su rekuperacijos sistema kiekviename bute. Itin efektyvus išplanavimas, todėl Jūs nepermokėsite už būstą.

 • SAUGYKLA JŪSŲ DAIKTAMS

  Sandėliukai požeminėje stovėjimo aikštelėje ir pirmame aukšte. Esant poreikiui bus galimybė papildomai įsigyti ir didesnes sandėliavimo patalpas.

 • PARKAVIMAS IR DVIRAČIŲ SAUGYKLOS

  Automobilių stovėjimo vieta kiekvienam būstui, numatytos vietos elektromobiliams su galimybe įrengti įkrovimo stoteles. Dviračių saugykla kiekvieno namo rūsyje, dalis jų jūsų patogumui įrengiamos prie įėjimo į laiptines.