Naršyklės įspėjimo tekstas

Nauji butai Vilniuje - atvirų durų dienos!

Dėmesio! Spalio 5d., ketvirtadienį vakare nuo 16 iki 18val., kas 45 minutes, kviečiame registruotis į "Lake Town" projekto pristatymą mūsų parodomuosiuose pilnai įrengtuose ir baldais apstatytuose butuose jau užbaigtame ir išparduotame "Vakarų Lėno" projekte, adresu Girulių g. 22, taip pat Pašilaičiuose, šiuos du Bonava Lietuva daugiabučių projektus skriria Vakarinis aplinkelis.

Pasirašiusiems preliminarias sutartis iki spalio 15d. dovanojame pilnai sukomplektuotą 10 000 eurų vertės virtuvę (su pajungimu ir garantija), sandėliuką po namu ir garantuojame nekintančią kainą ✓Butai tik su pilna apdaila nuo 109 999eur ✓Buto raktai dar šiais metais ✓Garantuojame nekintančią kainą ✓Pasiūlymas galioja butams į šiaurės rytų pusę. BŪTINA REGISTRACIJA TELEFONU.
Registruokitės!

Apie projektą

Stokholmo apdaila su pagerinta vonios santechnika ir sandėliukas DOVANŲ!

.

Nuotraukos

Projekto privalumai

 • POILSIO IR LAISVALAIKIO ERDVĖS

  Poilsio zonos, žaidimų aikštelės vaikams, sporto erdvės bendraminčiams, patogūs dviračių bei pėsčiųjų takai - visa tai lauks jūsų kieme. Vandens telkinys su prieplauka leis atrasti tikrą gyvenimą darnoje su gamta, medituoti, skaityti knygas, o gal sportuoti ant lieptelio gryname ore.

 • MOKYKLOS IR DARŽELIAI

  Jums nereikės toli ieškoti darželio - netoliese esančioje kaimynystėje rasite darželius "Šypsenėlė", "Eurodarželis", Vaikystės spalvos", "Kodėlčiukas", "Privatus vaikų darželis" ir kt. - visi vos 2 km atstumu. Gerą vardą pelniusios mokyklos: Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija, neseniai pastatyta Gabijos progimnazija ir gimnazija, Aleksandro Puškino gimnazija, Fabijoniškių gimnazija - visos 3-4 km atstumu.

 • KUR APSIPIRKTI?

  Jums nereikės daug galvoti, kur apsipirkti prireikus maisto - netoliese rasite parduotuves "Norfa XXL", "Lidl", "Maxima", "Rimi" bei "gourmet" maisto prekių parduotuvių. Patogiai pasieksite prekybos ir pramogų centrus "Ozas", "Akropolis", "Mandarinas", įsikūrusius 2-5km atstumu.

 • APDAILOS MEDŽIAGOS

  Būstai su kokybiška pilna apdaila, kurią renkatės patys. Mūsų patyrę dizaineriai ir architektai tuo jau pasirūpino, galėsite pasirinkti iš kelių siūlomų kolekcijos variantų pagal savo ketinimus ir norus.

 • TAUPUMAS IR FUNKCIONALUMAS

  Itin ekonomiški A energetinės klasės naujos statybos būstai su rekuperacijos sistema kiekviename bute. Itin efektyvus išplanavimas, todėl Jūs nepermokėsite už būstą.

 • SAUGYKLA JŪSŲ DAIKTAMS

  Sandėliukai požeminėje stovėjimo aikštelėje ir pirmame aukšte. Esant poreikiui bus galimybė papildomai įsigyti ir didesnes sandėliavimo patalpas.

 • PARKAVIMAS IR DVIRAČIŲ SAUGYKLOS

  Automobilių stovėjimo vieta kiekvienam būstui, numatytos vietos elektromobiliams su galimybe įrengti įkrovimo stoteles. Dviračių saugykla kiekvieno namo rūsyje, dalis jų jūsų patogumui įrengiamos prie įėjimo į laiptines.