Naršyklės įspėjimo tekstas

Papuoškite stalą vasaros šventei

Kad sukurtumėte puošnų vasaros stalą jaukiam pasisedėjimui ar šventei, tam nebūtinai reikia daug laiko, pastangų ar pinigų. Audinys, keli stikliniai indai, sodo gėlės ir žvakės yra paprasti elementai kurie akimirksiu suteiks jūsų stalui puošnumo.

Nesvarbu, ar ruošiate stalą draugų vakarėliui, ar šeimos vakarienei - naudodami paprastas priemones galite sukurti tokį stalo serviravimą, kuris paliks įspūdį jūsų svečiams.

Pradėkite nuo staltiesės

Staltiesė yra stalo serviruotės pagrindas. Nesvarbu kokią spalvą, ar audinį pasirinksite. Pavyzdžiui linas jau daugelį metų yra populiari medžiaga, kuri suteikia stalui jaukumo ir natūralumo. Linas yra natūralus audinys, audžiamas iš linų augalų pluošto. Daugelis baiminasi, kad lininė medžaga reikalauja daug priežiūros ir yra linkusi lamdytis - jei nenorite, jos lyginti nereikia, ji tokia pat graži su savo raukšlėmis ir klostėmis, o ir tai suteiks jūsų stalui organiškų tekstūrų.

Jei neturite tinkamo dydžio staltiesės, puikiai tiks paklodė, audinio gabalas arba užuolaida. Tik įsitikinkite, kad tai būtų medžiaga kurios negaila sutepti.

Serviruotės įvairovė

Kviečiate daug žmonių ir neturite pakankamai indų, taurių ar stalo įrankių? Pasiskolinkite iš draugų ir pažįstamų arba keliaukite į artimiausią sendaikčių parduotuvę, ar turgelį. Maišykite įvairias spalvas ir raštus - ne viskas turi derėti.

Augalai

Didelės, gražios puokštės gali būti įspūdingos. Tačiau aukšta puokštė, padėta stalo viduryje, užstoja vaizdą ir trukdo kalbėtis su kitoje stalo pusėje sėdinčiais svečiais. Vietoj to, padalinkite puokštę į kelias mažas ir išdėliokite jas ant stalo.

Nebūtina eiti į parduotuvę pirkti gėlių. Pasinaudokite tuo, ką šiuo metu gali pasiūlyti gamta. Padarykite nedideles puokštes iš to, ką rasite savo sode, pievoje ar miške. Galite sumaišyti gėles, lapus ir šakeles ir sukurti išskirtines kompozicijas. Viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės ir kaip norite, kad atrodytų jūsų šventinis stalas.

Jei neturite vazų, panaudokite tai, ką turite namuose, pavyzdžiui, nebenaudojamus stiklinius indus, žvakides ir stiklinius butelius, arba išbarstyti augalus per visą stalą.

Stalo apšvietimas

Naudokite įvairias žvakes ir žvakides, išdėstykite jas stalo centre. Taip pat galite panaudoti elektrines girliandas. Jei jūsų šventė vyks lauke, toks stalo apšvietimas suteiks jaukumo ir pagyvins bendrą stalo vaizdą.

Paprasti papuošimai

  • Apjuoskite servetėles paprasta virvele ir pritvirtinkite etiketę su svečių vardais.
  • Ledo kubeliuose užšaldykite uogas arba valgomas gėles ir lapus.
  • Svečių taurių pagrindą apjuoskite gražiais, šilkiniais kaspinėliais.
  • Gražios kriauklės, akmenys ar dreifuojančios medienos gabaliukai yra tinkamos vasaros stalo puošmenos.