Naršyklės įspėjimo tekstas
Parduodama

Lake Town 2 etapas

Lake Town - nauji butai Vilniuje komfortiškam gyvenimui mieste šalia vandens telkinio

Kaina:
112 990 -
240 990 €
Plotas:
30,87 - 75,41 kv. m.
Kambarių sk.:
1,5 - 3
Įsikėlimo data::
Gruodis 2024

Nauji butai Vilniuje - atvirų durų dienos!

Dėmesio! Spalio 5d., ketvirtadienį vakare nuo 16 iki 18val., kas 45 minutes, kviečiame registruotis į "Lake Town" projekto pristatymą mūsų parodomuosiuose pilnai įrengtuose ir baldais apstatytuose butuose jau užbaigtame ir išparduotame "Vakarų Lėno" projekte, adresu Girulių g. 22, taip pat Pašilaičiuose, šiuos du Bonava Lietuva daugiabučių projektus skiria Vakarinis aplinkkelis.

✓ Butai su pilna apdaila ✓ Viena banko paskola ✓ Rūpestingai sutvarkyta aplinka, bendruomenės erdvės, vaikų žaidimų zonos ✓ Galite rinktis iš trijų mūsų dizainerių paruoštų apdailos ir santechnikos variantų ✓ Galite rinktis iš dviejų mūsų dizainerių paruoštų virtuvių variantų✓ Sandėliukas dovanų (ribotas kiekis) BŪTINA REGISTRACIJA TELEFONU.
Registruokitės!

Apie projektą

Lake Town - nauji butai Vilniuje komfortiškam gyvenimui mieste šalia vandens telkinio

Lake Town 2 etapas - mažaaukštės, vos 4 aukštų, statybos nauji namai arčiau vandens telkinio su bendra stogo terasa namo bendruomenei bei jaukia sutvarkyta aplinka.

Naujame gyvenamųjų daugiabučių namų kvartale Pašilaičiuose Jūsų lauks kurorto teikiami privalumai: poilsio zonos vaikams ir suaugusiems, žaidimų aikštelės įvairaus amžiaus vaikams, sporto erdvės aktyviems bendraminčiams, patogūs pėsčiųjų taikai smagiems pasivaikščiojimams su keturkojais draugais.  Jaukiai sutvarkytas vandens telkinys ne vieną kvies užsiimti mankšta ant lieptelio, ramiai skaityti knygą paplūdimyje ar jaukiai medituoti pergolėje. Jūsų patogumui - liftai visuose namuose, balkonai arba terasos visuose butuose, bendro naudojimo erdvės bendruomenės gyventojams.

Visi nauji butai Lake Town projekte bus su pilna apdaila, kurią galėsite rinktis iš 3-jų mūsų dizainierių paruoštų apdailos ir santechnikos vonios kambariuose variantų. Taip pat už papildomą mokestį siūlome rinktis iš 2-jų pilnai sukomplektuotų ir naudojimui pajungtų virtuvių su buitine įranga variantų. Pirmiesiems butų pirkėjams dovanosime sandėliuką, tėvelių patogumui įrengiamos vietos vežimėliams, automobilių savininkams bus galimybė įsigyti stovėjimo vietą -2 ir -1 aukštuose po namu, elektromobilių savininkai namo teritorijoje turės galimybę įsirengti įkrovimo stoteles. Naujų butų projekto statybą planuomane pradėti 2023 m. rudenį. Jei norėtumėte įsikelti į naujus namus anksčiau - siūlome apžiūrėti Lake Town 1 etapo namus, čia pirmiesiems naujakuriams raktus įteiksime jau 2023m. gruodį.

Apie Lake Town projektą sužinokite daugiau užpildę užklausos formą žemiau!

Visa pateikta informacija yra išimtinai informacinio pobūdžio ir nėra raštiškas pasiūlymas. Jei norite išsamiau susipažinti su būsto kainomis bei patalpų charakteristikomis, susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais.

Būsto statytojas pasilieka teisę keisti pardavimo sąlygas.

Nuotraukos

Projekto privalumai

 • POILSIO IR LAISVALAIKIO ERDVĖS

  Poilsio zonos, žaidimų aikštelės vaikams, sporto erdvės bendraminčiams, patogūs dviračių bei pėsčiųjų takai - visa tai lauks jūsų kieme. Vandens telkinys su prieplauka leis atrasti tikrą gyvenimą darnoje su gamta, medituoti, skaityti knygas, o gal sportuoti ant lieptelio gryname ore.

 • MOKYKLOS IR DARŽELIAI

  Jums nereikės toli ieškoti darželio - netoliese esančioje kaimynystėje rasite darželius "Šypsenėlė", "Eurodarželis", Vaikystės spalvos", "Kodėlčiukas", "Privatus vaikų darželis" ir kt. - visi vos 2 km atstumu. Gerą vardą pelniusios mokyklos: Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija, neseniai pastatyta Gabijos progimnazija ir gimnazija, Aleksandro Puškino gimnazija, Fabijoniškių gimnazija - visos 3-4 km atstumu.

 • APDAILOS MEDŽIAGOS

  Būstai su kokybiška pilna apdaila, kurią renkatės patys. Mūsų patyrę dizaineriai ir architektai tuo jau pasirūpino, galėsite pasirinkti iš kelių siūlomų kolekcijos variantų pagal savo ketinimus ir norus.

 • TAUPUMAS IR FUNKCIONALUMAS

  Itin ekonomiški A energetinės klasės naujos statybos būstai su rekuperacijos sistema kiekviename bute. Itin efektyvus išplanavimas, todėl Jūs nepermokėsite už būstą.

 • SAUGYKLA JŪSŲ DAIKTAMS

  Sandėliukai požeminėje stovėjimo aikštelėje ir pirmame aukšte. Esant poreikiui bus galimybė papildomai įsigyti ir didesnes sandėliavimo patalpas.

 • PARKAVIMAS IR DVIRAČIŲ SAUGYKLOS

  Automobilių stovėjimo vieta kiekvienam būstui, numatytos vietos elektromobiliams su galimybe įrengti įkrovimo stoteles. Dviračių saugykla kiekvieno namo rūsyje, dalis jų jūsų patogumui įrengiamos prie įėjimo į laiptines.