Parduodama

Girulių g. 22-139, 3 Kambariai, 58,53 kv. m.

Privalumai

 • APDAILOS MEDŽIAGOS

  Nauji butai su itin kokybiška pilna apdaila, kurią renkatės patys. Jūsų patogumui - jokių įrengimo darbų rūpesčių. Apdailos medžiagas ir buto santechniką galėsite pasirinkti iš kelių kolekcijos variantų, kuriuos mūsų dizaineriai ir architektai specialiai parinko šiam projektui taip, kad galėtumėte įrengti savo butą pagal savo ketinimus ir norus.

 • JŪSŲ DAIKTAMS

  Viskas, ko nereikės iškart po kraustynių, saugiai palauks sandėliuke – jis nemokamai priklauso kiekvienam naujam butui!

 • TAUPUMAS

  Itin ekonomiški A+ energetinės klasės naujos statybos butai su rekuperacijos sistema.

 • KAIMYNYSTĖ

  Vaikų žaidimų aikštelės laimingai vaikystei. Aplinkai draugiški namai: čia rasite dviračių ir vežimėlių saugyklą, veiks elektrinių automobilių įkrovimo stotelės. Bus įrengtos žaliosios erdvės jūsų poilsiui ir laimingai kaimynystei. Su Vakarų Lėnu besiribojančiame sklype Vilniaus miesto savivaldybė jau projektuoja žaliąjį Perkūnkiemio skverą, kurio įrengimas tikėtina prasidės kitais metais.

 • Vieta mieste

  Į vieną populiariausių Vilniaus rajonų - Pašilaičius - kursuoja daugybė troleibusų ir autobusų, o šalia esantis patogus ir greitas Vilniaus vakarinis aplinkelis taps puikiu variantu į reikiamus taškus pakliūti be spūsčių. Perkūnkiemio gatve kasdien kursuoja 5-ojo  maršruto autobusai. Jais šio rajono gyventojai patogiai pasieks artimiausius rajonus bei nuvyks į šurmulingą miesto centrą vedančius taškus. Čia pat yra ir Skalvių troleibusų stotelė.

 • AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMAS

  Požeminės automobilių stovėjimo vietos kiekvienam butui. Automobilių stovėjimo vietos vietos kaina nuo 3500 €.

 • BUTŲ PLANAI

  Funkcionalus išplanavimas maksimaliai judėjimo laisvei. Vakarų Lėne suprojektuota įvairaus ploto ir išplanavimo butų: nuo 33 iki 72 m², kad kiekvienas galėtų išsirinkti sau tinkamiausią.