Naršyklės įspėjimo tekstas

Bonava į butus sostinės Visoriuose žada investuoti 25 mln. Eur

2023-09-19, 14:01

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Bonava Lietuva“ praneša įsigijusi sklypą Visorių mikrorajone dar vieno daugiabučių projekto plėtrai. Vystytojas iš privataus asmens įsigijo 1.0538 ha ploto sklypą adresu Vaidoto Daunio g. 45, Vilnius. „Bonava Lietuva“ per ateinančius kelerius metus čia ketina investuoti 25 mln. eurų ir pastatyti apie 200 butų su požeminėmis parkavimo vietomis.

Vystytojas pažymi, jog visi butai bus A++ energetinės klasės bei išskirtinai rinkoje tik su pilna apdaila, kurią bus galima rinktis iš skirtingų variantų, sukurtų interjero architektų ir dizainerių.

Projekte numatomi 1-4 kambarių butai, nuo 28 iki 70 kvadratinių metrų dydžio. Taip pat čia numatomos komercinės patalpos, aplinkos bei kiemo apželdinimo darbai.

Pasak „Bonava Lietuva“ vadovo Remigijaus Pletero, šiuo metu pradedami projektavimo darbai, o statybos planuojamas 2025-aisiais. Jos vyks dviem etapais. Paskutiniojo etapo pabaiga numatoma 2029 metais.

Pleteras taip pat pažymi, kad tai itin patraukli vieta mieste, o numatoma būstų kaina bus itin konkurencinga.

„Nors naujojo projekto vieta yra itin patraukli dėl paprastos ir patogios logistikos norint greitai pasiekti miesto centrą, didžiuosius biurus bei prekybos centrus Geležinio vilko gatve ir dėl to yra laikoma viena geresnių mieste, mes laikysimės savo koncepto naujakuriams siūlyti būstus už prieinamą kainą, kuri rinkoje išliks konkurencinga net su pilnos apdailos paketu“, – sako R. Pleteras. 

Šiuo metu „Bonava Lietuva“ sostinėje vysto 4 daugiabučių projektus. Per artimiausius penkerius metus bendrovė rinkai pasiūlys daugiau nei 1,5 tūkst. butų.

Projektai „Lake Town“ ir „Green Wave“ vystomi Pašilaičiuose, „Forest Gate“ –  Fabijoniškėse, „Nord Garden“ – Bajoruose.

Nuo 2019 metų Lietuvoje veikianti Švedijos kapitalo Bendrovė Lietuvoje jau yra įgyvendinusi kelis daugiabučių projekto „Vakarų lėnas“ etapus.