Naršyklės įspėjimo tekstas

Namų dekoravimas antrinio panaudojimo daiktais

Dekoravimas perdirbtais baldais, blusų turgaus ir sendaikčių parduotuvės radiniais yra tvari interjero dizaino tendencija, kuri pastaraisiais metais tampa vis populiaresnė. Senų ir naujų daiktų deriniai ne tik suteikia namams unikalią išvaizdą, bet ir sukuria harmonijos, balanso bei ilgaagžiškumo pojūčius jūsų namuose.

Daugelis žmonių yra įsitikinę, kad norint surasti geros būklės ir asmeninį interjero skonį atitinkančius baldus tam reikia praleisti daug laiko, pinigų, o ir mano, kad nėra daug vietų, kurios parduoda, ar atiduoda dėvėtus baldus. Šie stereotipai dažnai atgrąso žmones nuo antrinio panaudojimo baldų pirkimo ir dažniausiai yra perkami nauji baldai, kurie gali smarkiai paploninti piniginę. Jei skirsite laiko ir noro, galiausiai galite atrasti naują mėgstamą baldą, puikią vazą ar net antikvarinius indų rinkinius ir tai gali kainuoti žymiai mažiau, nei perkant naujus daiktus. 

Kelionės į blusų turgų patarimai
Prieš išvykstant į sendaikčių paieškas, naudinga turėti idėją, ko ieškote. Juk gali būti malonu didelėje daiktų masėje ieškoti kelių atrinktų daiktų. Leiskite tinkamų daiktų paieškai vesti jus per blusų turgų, tačiau būkite atviri ir kitiems radiniams. Nenusiminkite, jei nerandate to, ko ieškote pirmą kartą. Sendaikčių paieškos gali tapti pukia kelionės dalimi ar net pramoga - važiuojant pro šalį, užsukite į kituose miestuose esančius turgelius, krautuvėles, o jei ir ten nepasiseka, visada galite panaršyti internete ir tikrai atrasite jums tinkamiausią variantą.

Senų baldų atgaivinimas
Iš pirmo žvilgsnio, seni baldai pasauliui gali atrodyti nelabai išvaizdūs. Todėl einant į blusų turgų gali būti naudinga pasitelkti šiek tiek vaizduotės - jei jums patinka daikto struktūra ir forma tačiau jums netinka spalva, ar pastebėjote nusidėvėjimo požymių, baldą visada galima atgaivinti.

Nusidėvėjusią komodą ar kėdę su atsilupusiais dažais taip pat galima atnaujinti - šiek tiek švitrinio popieriaus ir šviežias dažų sluoksnis bet kuriam baldui gali suteikti naują gyvenimą. 

Be to, minkštus baldus galima pervilkti nauju audiniu, kuris gali suteikti jiems visiškai naują išvaizdą. Pavyzdžiui, pervilkdami kėdę galite pasirinkti audinį, kuris derėtų prie jūsų interjero dizaino stiliaus.

Leiskite daiktams gyventi toliau

Kai norite atnaujinti savo namus, pagalvokite apie tai ko norėtumėte atsisakyti patys. Atsibodusius ar nenaudojamus baldus bei daiktus padovanokite sendaikčių parduotuvei, parduokite internete esančiose sendaikčių grupėse, arba mainykitės daiktais su šeima ir draugais. Taip galite atnaujinti savo interjero dizainą ir kartu suteikti savo daiktams galimybę būti įvertintiems kieno nors kito ir tuo pačiu prisidėsite prie aplinkos tvarumo.