Naršyklės įspėjimo tekstas

Atskira drabužių spinta ⎯ puikus pasirinkimas norint efektyviai išnaudoti gyvenamąją erdvę

Spinta yra puiki vieta drabužiams ir kitiems daiktams bute laikyti. Įvairios saugojimo sistemos leidžia sėkmingai suplanuoti net ir mažiausią erdvę ir atlaisvinti daugiau vietos veiklai namuose.

Sumanus organizavimas

Net mažiausioje drabužių spintoje įmanoma sukurti patogią ir talpią saugojimo sistemą. Tinkamo dydžio funkcinių konstrukcijų galima įsigyti arba gatavų, arba pagamintų pagal užsakymą. Tinkamiausia vieta sezoniniams drabužiams ir dideliems daiktams (pagalvėms, antklodėms, lagaminams) laikyti yra antresolė. Norint lengvai pasiekti daiktus viršutinėse lentynose, geriausia naudoti kilnojamąją kėdę, laiptus arba įmontuojamuosius laiptus-lentynas. Ant akių aukštyje esančio skersinio, stalčiuose ir atvirosiose lentynose laikykite dažniausiai dėvimus drabužius, o apatinėje dalyje turėtų būti dėžės ir lentynos avalynei bei kitiems aksesuarams laikyti. Ant laisvų vertikalių paviršių ir durų įrenkite kabliukus, kilpeles, pakabas ir galėsite pakabinti įvairius mažus aksesuarus: šalikus, diržus, skaras, rankines ir dar daugiau.

Sisteminis požiūris

Pagrindinė bet kokios spintos išdėstymo idėja ⎯ kad būtų patogu ir lengva laikyti daiktus. Vietose, kuriose norite, kad daiktus būtų lengva ir patogu rasti, bus naudingos permatomos dėžės, lipdukai su dėžėse esančių daiktų sąrašu, etiketės ant batų dėžių. Smulkiems daiktams laikyti skirtus stalčius rekomenduojama įrengti su pertvaromis, kad būtų galima lengviau suskirstyti aksesuarus. Tai iki minimumo sumažins daikto paieškai reikalingą laiką.

Vėdinimas

Laisva oro cirkuliacija drabužių spintoje, jei nenaudojate vakuuminių pakuočių, yra būtina, kad drabužis išliktų gaivaus kvapo ir būtų paruoštas iš karto dėvėti. Gaivų ir malonų drabužių kvapą pavyks išlaikyti ilgiau, jei į drabužių spintą įdėsite specialių kvapiųjų maišelių.

Apšvietimas

Spintos erdvė turėtų būti šviesi ir gerai matoma visą parą, todėl nereikėtų pamiršti tinkamo apšvietimo. Drabužių spintai labiau tiks halogeninės lempos, nes jų šviesa yra artimiausia dienos šviesai. Atskiras kelių lygių apšvietimas tam tikrose spintos vietose padės lengviau rasti reikiamą daiktą, o turėdami veidrodį, be kurio neįsivaizduojama nė viena drabužių spinta, galėsite lengviau išsirinkti drabužį.