Naršyklės įspėjimo tekstas

Kaip susiplanuoti savo svajonių virtuvę

Virtuvė nėra tik maisto ruošimo patalpa, bet ir namų širdis, kurioje kartu laiką leidžia visa šeima. Naujieji namai suteikia galimybę susikurti virtuvę, kurioje viskas būtų įrengta pagal jus ir parinkta pagal jūsų skonį. Planuojant tinkamą virtuvę, be vizualinės virtuvės išvaizdos, reikia galvoti ir apie praktiškumą.

Prieš planuodami virtuvę, apgalvokite šiuos klausimus:

  • Kiek bute yra vietos virtuvei?
  • Kaip atrodo grindų planas?
  • Kiek jums svarbi kokybiška virtuvės technika ir prietaisai?
  • Kur yra virtuvės vandens ir elektros jungtys?
  • Kiek vietos reikia daiktams laikyti?
  • Kokio stiliaus virtuvės norėtumėte?

Apgalvoti mažos virtuvės sprendimai

Pagal užsakymą pagaminta virtuvė gali būti gana brangi, tačiau visada yra alternatyvų, todėl ir turėdami kuklų biudžetą galite susikomplektuoti puikią virtuvę. Jei jums nebūtinai reikia daug vietos saugojimui ir virtuvei skirta erdvė yra ribota, naudokite linijinės arba prie vienos sienos išdėstytos virtuvės arba L formos virtuvės sprendimą.

Maža virtuvė atrodo erdvesnė, kai apdailoje naudojami šviesūs tonai, kurie atspindi šviesą ir padaro kambarį vizualiai didesnį. Nepamirškite tinkamos, nuotaiką kuriančios šviesos. Darbinis paviršius turi būti gerai apšviestas, tam rekomenduojama naudoti LED juostas. O su lubiniu šviestuvu kurkite šiltesnę ir jaukesnę šviesą.

Kompaktiškesnei virtuvei galima parinkti tinkamus mažesnius buitinius prietaisus, tačiau svarbiausias pasirinkimo kriterijus yra jų energinis efektyvumas. Atviros erdvės sprendimų atveju nepaprastai svarbūs yra triukšmo slopinimas ir efektyvumas. Integruota buitinė technika padeda sukurti vientisą erdvės įspūdį.

Dėstydami pagrindinius virtuvės elementus, įsitikinkite, kad tarp viryklės, kriauklės ir šaldytuvo nėra jokių kliūčių, kad galėtumėte laisvai judėti gamindami maistą.

Didesnis biudžetas ir daugiau vietos

Pagal užsakymą pagamintų virtuvių privalumas yra tai, kad viską galite pritaikyti pagal savo skonį. Maisto gaminimas yra jūsų aistra ir jums reikia daug vietos praktikuoti savo meną? Tokiu atveju apsvarstykite dviejų eilių virtuvės sprendimą arba virtuvės salą. Spintelių aukštis taip pat yra svarbus veiksnys. Jei esate aukštesnio ar žemesnio ūgio nei vidutinis, verta atitinkamai suplanuoti virtuvę, kad išvengtumėte nugaros skausmo, ruošdami maistą ar plaudami indus.

Rinkdamiesi pagalvokite ilgėliau. Jei savo virtuvei esate pasirengęs išleisti šiek tiek daugiau pinigų, tai pirmiausia turėtų atsispindėti geresnių medžiagų pasirinkime. Granito, marmuro ar net betono stalviršiai yra lengvai valomi ir suteikia virtuvei minimalistinės prabangos. Kokybiški, išskirtiniai prietaisai, tokie kaip vyno šaldytuvas ar grilis, paįvairins vakarienės paruošimo galimybes.

Pirmiausia funkcionalumas, po to forma

Jūs patys geriausiai žinote, ko jums reikia iš savo virtuvės. Ar mėgstate valandų valandas bandyti naujus receptus, o gal dažnai savo meniu turite gatavų produktų? Ar turite atskirą valgomąjį, ar vakarieniaujate su šeima virtuvėje?

Nesvarbu koks jūsų biudžetas ir kiek turite vietos, laikydamiesi kai kurių pagrindinių principų galite lengvai suplanuoti jaukią virtuvę, Ir jau netrukus pasigaminsite skanių užkandžių savo naujųjų namų įkurtuvėms.