Naršyklės įspėjimo tekstas

Vienas kambarys - daugybė galimybių

Kombinuota virtuvė su svetaine arba studijos tipo būsto išplanavimas - tai vieta, kur galima gaminti vakarienę visai šeimai, pakviesti draugus į sekmadienio pusryčius ar patogiai ilsėtis ant patogios sofos darbo dienos vakarais. Šis kelių kambarių sujungimas tikriausiai atsirado Europoje, ir mes dažnai tai vadiname studijos tipo apartamentais. Be to, jis turi daug privalumų tiek praktiniu, tiek vaizdiniu požiūriu.

Daugiau vietos ir daugiau galimybių

Virtuvės derinimas su svetaine yra ne tik pastarojo dešimtmečio mados tendencija. Tai specialiai sukurta koncepcija, kurioje funkcionaliai ir racionaliai naudojama gyvenamoji erdvė. Naikinant ribą tarp šių dviejų vienodai svarbių erdvių, sukuriama platesnė ir atviresnė zona. Be to, dienos šviesa bendrame kambaryje bus dvigubai ryškesnė, suteikiant namams šiltą ir malonią atmosferą. Šis išplanavimo tipas ypač tinka mažesniems butams, derinant du mažus plotus, o tuo tarpu privatūs kambariai - miegamasis ir vonios kambarys - yra uždari.

Bendros erdvės

Studijos tipo apartamentai sujungia ir keičia gyvenamojo ploto funkcijas. Organizuodami įvairius vakarėlius, dažniausiai svečiai būna virtuvėje, nes šeimininkas didžiąją laiko dalį praleidžia ruošdamas ar papildydamas valgį. Taigi, derinant virtuvę su svetaine, jau žinote, kad svečiai apsistos viename erdviame kambaryje, užuot skirstęsi į „grupes“, nutolstant vienas nuo kito. Tad tai puiki vieta praleisti laiką kartu. Čia bus maloni atmosfera priimant svečius, o miegamasis išlaikys savo privačią ir nuošalią atmosferą atsipalaidavimui bei miegui.

Sukurkite scenarijų

Studijos tipo kambaryje dėliojant baldus, pagalvokite apie tam tikrą scenarijų, kaip leisite laiką tame kambaryje? Kaip dažnai jus lankys draugai ir kur dažniausiai praleisite laiką? Ar vakarais žiūrėsite televizorių ant sofos ar prie pietų stalo? Kur skaitysite ar dirbsite? Ar turite pakankamai vietos vakarėlių šokiams ar aktyviems stalo žaidimams? Įsivaizduokite tiksliai, ką norite veikti svetainėje, o ką - virtuvėje, ir tai leis jums lengviau apsispręsti dėl tinkamų baldų parinkimo bei išdėstymo.