Naršyklės įspėjimo tekstas

Naujų būstų dekoravimas - skandinaviško interjero dizaino principai

Naujų namų dekoravimas yra jaudinanti ir sudėtinga užduotis. Nuo ko iš tikrųjų turėtumėte pradėti? Kaip namuose sukurti šiltą ir jaukų jausmą? Daugelis sutiktų - tai daug žilų plaukų pareikalaujantis etapas, todėl, kad šis procesas taptų lengvesnis, pateikiame konkrečių patarimų ir įkvėpimo dozę į ką reikėtų atsižvelgti dekoruojant naujos statybos namus.

Neapsakomas jausmas aplanko įsigyjus savo naujuosius, gal net pirmuosius namus, bet kartu su pakylėtomis emocijomis aplanko stresas ir galvosūkiai - kaip dekoruoti namus? Kokius baldus įsigyti? Kiek tai kainuos? Štai keletas patarimų kurie pagelbės šiame procese:

Baldai

Daugelis laikosi nuomonės, kad neverta leisti pinigų ir investuoti į kokybiškus baldus, bei sklando kalbos tokios kaip ''juk po kelių metų reikės keisti'' arba ''dabar nesvarbu kokie baldai, vėliau pasikeisim'' - tai dažniausiai sutinkamos dekoravimo klaidos. Renkantis sunkiuosius baldus, tokius kaip sofa, lova, valgomasis stalas, televizoriaus konsolės ir komodos rekomeduojama į juos investuoti, rinktis funkcionalumą, paprastumą, verta atkreipti dėmesį į audinius, medžiagas, spalvas ir tekstūras. Šie baldai jums turės tarnauti ne vienerius metus, todėl svarbu gerai apgalvoti šiuos pirkinius ir geriau investuoti vieną kartą, nei juos dažnai keisti. Tokiu būdu ne tik sutaupysite ilgalaikėje perspektyvoje, bet ir prisidėsite prie aplinkos tvarumo. Kitą vertus, smulkūs baldai gali būti lengvai pakeičiami, tačiau neskubėkite jų keisti ir pirkti naujų - pagalvokite ar daiktą galima atnaujinti? Perdažyti? Galbūt pakeisti rankenėles? Taip pat galima baldams suteikti antrą gyvenimą - parduokite, arba išmainykite atsibodusius baldus internete esančiose grupėse ir galbūt atrasite kažką naujo savo namams.

imagevrhw1.png

Jaukumas naudojant tekstilę

Jūsų naujiesiems namas jaukumo gali suteikti skirtingų audinių, medžiagų panaudojimas. Pavyzdžiui galite dekoruoti svetainę skirtingų spalvų pagalvėlėmis, akcentu gali tapti įdomaus dizaino kilimas - nebijokite maišyti skirtingų spalvų ir tekstūrų, tai suteiks jūsų namams gyvybingumo ir natūralumo. Nereikėtų rinktis visų dekoracijų šaltų, vienodų atspalvių, tai gali sukurti slogią ir statišką atmosferą.

image48icf.png

Augalai

Naminiai augalai ypatingai prisideda prie jaukumo ir gyvyningumo harmonijos. Nors ir vienas didelis augalas jūsų svetainėje, ar puokštė gelių ant stalo, o gal medelis ant stalviršio kardinaliai pakeičia visos aplinkos vaizdą, o tuo pačiu ir atneša gerą nuotaiką. Namus galima dekoruoti ir dirbtiniais augalais, bet juos rinktis reikėtų atsargiai. Šiais augalais galima būtų dekoruoti vonios kambarį, ar pasistatyti ant naktinio staliuko - nors augalai ir netikri, jie vis tiek įneša žalumos ir natūralumo į namų erdvę.

imagea9ls.png