Naršyklės įspėjimo tekstas

Patarimai, kaip įsirengti praktišką ir jaukų vonios kambarį

Vonios kambarys yra vieta, kur pradedame ir baigiame dieną. Tai mūsų švaros, grožio ir ramybės oazė, todėl svarbu, kad ten būti būtų malonu ir patogu. Vonios kambario dydis nėra toks svarbus. Viskas priklauso nuo to, kaip efektyviai išnaudosite patalpą. Net mažiausią vonios kambarį galima paversti jaukia ir funkcionalia erdve. Viskas, ką reikia padaryti, tai praktiškai išnaudoti esamą plotą ir pasirinkti tinkamą interjero dizainą.

Paslėpkite perteklinius dalykus

Paslėpkite, pavyzdžiui, nepageidaujamus vamzdžius, laidus, vandens skaitiklius – bet kurį techninį elementą, kuris nesuteikia vizualinio malonumo, jei toks yra. Taip patalpa iš karto atrodys daug estetiškiau, ją bus lengviau valyti ir sudėti daiktus, be to, bendras vaizdas bus tvarkingesnis ir malonesnis.

Rinkitės dušą

Jei vietos nedaug, patalpą reikia išnaudoti kuo racionaliau. Jei rinksitės vonią, jau ir taip nedidelę erdvę dar labiau sumažinsite. Štai kodėl geriausias sprendimas nedideliems vonios kambariams yra įrengti dušą – turėsite papildomos vietos reikalingiems vonios kambario baldams ir santechnikai, o ir patalpa nebus taip užpildyta.

Erdvės pojūčiui – šviesūs tonai

Šviesūs tonai, baltos spalvos interjere ir maži ryškūs akcentai atitraukia dėmesį nuo tikrųjų patalpos matmenų ir suteikia jaukumo. Atminkite: balta, smėlio, šviesiai mėlyna arba šviesiai pilka sienų spalva vizualiai padidina erdvę! Taip pat rekomenduojame rinktis blizgias plyteles, chromuotą santechniką ir didelį veidrodį. Kartu šie elementai sukurs įdomų žaismą ir taip suteiks jūsų vonios kambariui šiek tiek ekscentriškos kibirkšties.

Patalpą planuokite išmintingai

Jei į vonios kambarį norite pastatyti skalbyklę, apsvarstykite galimybę ją statyti po specialiai tam sukurta kriaukle. O nedidelės lentynėlės gali būti montuojamos virš klozeto ⎯ keista, bet išties funkcionalu. Būkite atviri ir kūrybingai išdėstykite daiktus patalpoje, raskite iki šiol neišnaudotą vietą, o tuomet ir patalpos dydis nebebus kliūtis.